Ogłoszenia parafialne 21.04.2024 r.

*Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek o godz.17.00
*Zwykle okazja do spowiedzi przed Mszą Świętą oraz w czwartki w czasie adoracji.
*Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę i Litania do św. Józefa we wtorek o godz.17.50
*Spotkanie bierzmowanych 27 kwietnia (sobota) o godz.11.00 w salce.
*Poświęcenie książeczek i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych dla dzieci komunijnych w niedzielę 28 kwietnia na Mszy Świętej o godz. 10.00 w Dobiegniewie. Proszę zabrać świece.

Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary w ubiegłą niedzielę na tzw. „cichą tacę”, które są przeznaczone na prace remontowe i konserwatorskie. W całej parafii zebraliśmy 9.001,-zł. W kościele Chrystusa Króla i św. Józefa 5.141,-zł, w Mierzęcinie 510,-zł, w Chomętowie 600,-zł, w Słonowie
1.100,-zł. W marcu na konto parafialne wpłynęło 1.650,-zł. Dziękujemy bardzo wszystkim Ofiarodawcom, którzy złożyli ofiary oraz wpłacili na
konto parafialne 64 1240 3637 0010 1485 5255 Wszystkich naszych Ofiarodawców zawierzamy św. Józefowi.

Dziękujemy też wszystkim, którzy składają ofiary na sprzątanie Kościoła pw. Chrystusa Króla i tym, którzy sprzątają wszystkie powierzone nam świątynie.

Zachęcamy bardzo do czytania prasy katolickiej. W tym tygodniu w „Gościu” – „Kościół nigdy nie przestanie głosić prawdy o godności ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci.” Polecamy też artykuł o wielkim św. Augustynie. W „Niedzieli” – „Wiara matki uratowała syna”, „Komu wierzy dziś człowiek” oraz „Recepta na szczęście”. W „Gościu” o Ewangelii życia oraz o planowanej pielgrzymce papieża Franciszka do Wietnamu. W prasie katolickiej znajdziemy też informacje z życia naszej diecezji.