Ogłoszenia parafialne 14.07.2024 r.

* Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartki od godz.17.00
* Zwykle okazja do spowiedzi przed Mszą Świętą oraz w czwartki w czasie adoracji.
* Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę i Litania do św. Józefa we wtorek
  o godz.17.50.
* W piątek 19 lipca po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Róży Chrystusa Króla.

Dziękujemy bardzo Parafianom i innym Ofiarodawcom, którzy w każdą niedzielę i święta składają ofiary na tacę oraz wpłacają na konto parafialne - 64 1240 3637 0010 1485 5255

Dziękujemy też wszystkim, którzy składają ofiary na sprzątanie Kościoła pw. Chrystusa Króla i tym, którzy troszczą się o wszystkie powierzone nam świątynie. Wszystkich naszych Ofiarodawców zawierzamy św. Józefowi.

Zachęcamy bardzo do czytania prasy katolickiej. W tym tygodniu w „Gościu” o „Bożych Żebrakach”,    o świętym Bonawenturze i „Wędrującej Hostii”. W „Niedzieli” „Czego nie wiemy o Jasnej Górze” oraz „Rozum przeciw aborcji.”

13 lipca 2024