Ogłoszenia parafialne 07.07.2024 r.

* Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartki od godz.17.00
* Zwykle okazja do spowiedzi przed Mszą Świętą oraz w czwartki w czasie adoracji.
* Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę i Litania do św. Józefa we
   wtorek o godz.17.50.
* Dzisiaj zmiana tajemnic żywego różańca. Spotkanie po Mszy Świętej o godz.11.30.

W sobotę 13 lipca wspomnienie trzeciego objawienia Najświętszej Maryi Panny z Fatimy. Różaniec
o godz. 17.30 i po Mszy Świętej procesja z figurą Matki Bożej.

W przyszłą drugą niedzielę miesiąca – bardzo prosimy o szczególną modlitwę oraz ofiarę na tzw. „cichą tacę” przeznaczoną na prace konserwatorskie i remontowe w kościołach naszej parafii.

Dziękujemy bardzo Parafianom i innym Ofiarodawcom, którzy w każdą niedzielę i święta składają ofiary na tacę oraz wpłacają na konto parafialne - 64 1240 3637 0010 1485 5255.

Dziękujemy też wszystkim, którzy składają ofiary na sprzątanie Kościoła pw. Chrystusa Króla i tym, którzy troszczą się o wszystkie powierzone nam świątynie. Wszystkich naszych Ofiarodawców zawierzamy św. Józefowi.

Zachęcamy bardzo do czytania prasy katolickiej. W tym tygodniu w „Gościu”  spór o bohaterów – św. Maksymilian  Maria Kolbe, Rotmistrz Pilecki i Rodzina Ulmów.   W „Niedzieli” jak zwykle „Tydzień w Kościele”: „Był ateistą, dziś ewangelizuje” oraz „Sprawdzone miejsca na udane wakacje”.

06 lipca 2024