INTENCJE   MSZALNE

18 - 24.01. 2021 r.

 

Poniedziałek  -  18.01.2021  

 

7.30      – za śp. Zdzisława Biszczak – od uczestników pogrzebu

18.00 –  za śp. ks. Józefa Pindel – Msza Św. gregoriańska (15)

 

Wtorek  -  19.01.2021 

 

7.30 –  za śp. Jadwigę Mudrecką – od uczestników pogrzebu

18.00 – za śp. ks. Józefa Pindel – Msza Św. gregoriańska (16)

 

Środa -  20.01.2021 

   

7.30 –  za śp. Agorę

18.00 – za śp. ks. Józefa Pindel – Msza Św. gregoriańska (17)

 

Czwartek -  21.01.2021  św. Agnieszki   

7.30 –  W intencji Jerzego - o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej z okazji urodzin – intencja od Chrzestnej

18.00 – za śp. ks. Józefa Pindel – Msza Św. gregoriańska (18)

 

Piątek - 22.01.2021

8.30 – za śp. Antoniego, Pelagię Karaźniewicz i zmarłych z Rodziny oraz za śp. Grzegorza Flajszer

18.00 – za śp. ks. Józefa Pindel – Msza Św. gregoriańska (19)

 

Sobota -  23.01.2021 

  

7.30 – za śp. ks. Józefa Pindel – Msza Św. gregoriańska (20)

18.00 –  za śp. Marię i Jana Litwak oraz za zmarłych z Rodziny

 

Niedziela -  24.01.2021 

8.30 –  za śp. ks. Józefa Pindel – Msza Św. gregoriańska (21)

10.00 – za śp. siostrę Krystynę Hajri w 1 rocz. śmierci i za zmarłych Rodziców   (modlitwa: Podziękowanie Bogu i Matce Bożej za wysłuchane modlitwy i powrót do zdrowia Marii z prośbą o opiekę i łaski Boże w dalszym leczeniu)

11.30 – za Parafian

18.00 – za śp. zmarłych z rodziny Ryżyków i Chmielów – o Boże miłosierdzie i oglądanie Boga twarzą w twarz w niebie

Mierzęcin -  godz. 9.00

II Niedziela Zwykła – 17.01.2021 – za śp. Józefa Kossmann

Wtorek  – 19.01 – w intencji ks. Arkadiusza o potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej – z okazji urodzin i imienin

III Niedziela 24.01 – za śp. Antoninę Jończyk w 25 rocznicę śmierci i za śp. Henryka Tecław z okazji imienin

 

Chomętowo -  godz. 10.30

II Niedziela Zwykła – 17.01. – o Boże błogosławieństwo dla Jerzego 

Środa – 20.01 –

III Niedziela Zwykła – 24.01. –

 

Słonów - godz. 12.00

II Niedziela Zwykła – 17.01.2021 – O zdrowie duszy i ciała, o błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla dzieci, wnuków i prawnuków

Czwartek  – 21.01 –

III Niedziela Zwykła – 24.01. – za śp. Pawła Zblewskiego w 2 rocz. śmierci

INTENCJE   MSZALNE

11 -17.2021 r.

 

 

Poniedziałek  -  11.01.2021  

 

7.30      – za śp. Mariannę Wiśniewską – od uczestników pogrzebu

18.00 –  za śp. ks. Józefa Pindel – Msza Św. gregoriańska (8)

 

Wtorek  -  12.01.2021 

 

7.30 –  za śp. Marię Kołodziej – od uczestników pogrzebu

18.00 – za śp. ks. Józefa Pindel – Msza Św. gregoriańska (9)

 

Środa -  13.01.2021 

   

7.30 –  za śp. ks. Marcin Fligier (greg. 13)

18.00 – za śp. ks. Józefa Pindel – Msza Św. gregoriańska (10)

 

Czwartek -  14.01.2021 

7.30 –  za śp. ks. Marcin Fligier (greg. 14)

18.00 – za śp. ks. Józefa Pindel – Msza Św. gregoriańska (11)

 

Piątek - 15.01.2021

8.30 – za śp. ks. Marcin Fligier (greg. 15)

18.00 – za śp. ks. Józefa Pindel – Msza Św. gregoriańska (12)

 

Sobota -  16.01.2021 

  

7.30 – za śp. ks. Marcin Fligier (greg. 16)

18.00 –  za śp. ks. Józefa Pindel – Msza Św. gregoriańska (13)

 

Niedziela -  17.01.2021 

8.30 –  za śp. Waldemara Tworek w 5 rocz. śmierci oraz za zmarłych Rodziców i Rodzeństwo

10.00 – za śp. ks. Józefa Pindel – Msza Św. gregoriańska (14)

11.30 – za Parafian

18.00 – za śp. Zofię Ścibło w 2 rocz. śmierci i za zmarłych Rodziców, Męża i Siostrę

Mierzęcin -  godz. 9.00

Niedziela Chrztu Pańskiego 10.01 – za śp. Stanisława Piechockiego – intencja od Jerzego z Żoną

Wtorek  – 12.01 – za śp. Bartosza i Jana Paś oraz zmarłych z Rodziny

II Niedziela Zwykła – 17.01.2021 – za śp. Józefa Kossmann

Chomętowo -  godz. 10.30

Niedziela Chrztu Pańskiego 10.01 - za śp. Mariannę i Stanisława Białczak

Środa – 13.01 – za wstawiennictwem św. Józefa

II Niedziela Zwykła – 17.01.2021 – o Boże błogosławieństwo dla Jerzego  

Słonów - godz. 12.00

Niedziela Chrztu Pańskiego 10.01 – Dziękczynno- błagalna o dary Ducha Świętego, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, zdrowie duszy i ciała dla Andrzeja z okazji 60 tych urodzin

Czwartek – 14.01 – za śp. Wasyla Krajnik 9 miesiąc po śmierci

II Niedziela Zwykła – 17.01.2021 – O zdrowie duszy i ciała, o błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla dzieci, wnuków i prawnuków

.

INTENCJE   MSZALNE  Dobiegniew

4 -10.2021 r.

 

Poniedziałek  -  4.01.2021  

 

7.30        – za śp. Bernardę Frankowską – od uczestników pogrzebu

18.00 –  za śp. ks. Józefa Pindel – Msza Św. gregoriańska (1)

 

Wtorek  -  5.01.2021 

 

7.30 –  za śp. Ryszarda Gaward – od uczestników pogrzebu

18.00 – za śp. ks. Józefa Pindel – Msza Św. gregoriańska (2)

 

Środa -  6.01.2021  Objawienie Pańskie 

   

8.30 –  za śp. Henrykę i Franciszka Szeremet w rocznicę śmierci

10.00 – za sp. Helenę Mudrow oraz za śp. Helenę, Jadwigę Starzeckich

11.30 – za Parafian

18.00 – za śp. ks. Józefa Pindel – Msza Św. gregoriańska (3)

 

Czwartek -  7.01.2021 

7.30 –  za śp. Feliksa Marciniak – od uczestników pogrzebu

18.00 – za śp. ks. Józefa Pindel – Msza Św. gregoriańska (4)

 

Piątek - 8.01.2021

8.30 – za śp. Elżbietę Ciszewską - od uczestników pogrzebu

18.00 – za śp. ks. Józefa Pindel – Msza Św. gregoriańska (5)

 

Sobota -  9.01.2021 

  

7.30 –  za śp. ks. Józefa Pindel – Msza Św. gregoriańska (6)

18.00 – za śp. Teodozję Ryżyk – intencja od sąsiadów

 

Niedziela Chrztu Pańskiego   -  10.01.2021 

8.30 –  za śp. ks. Józefa Pindel – Msza Św. gregoriańska (7)

10.00 – w intencji Krzysztofa z prośbą o zdrowie, Boże błogosław., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej

11.30 – za Parafian

18.00 – za śp. Marię Zasik, śp. Magdalenę Rutkowską, śp. Jana i Stefanię Zasik – o Boże Miłosierdzie, by mogły cieszyć się oglądaniem Bożego Oblicza w niebie.

 

 

Mierzęcin -  godz. 9.00

II Niedziela po Narodzeniu – 3.01.2021 – w intencji Nadii i Wiktorii z okazji urodzin

Objawienie Pańskie  – 6.01 – za wszystkich Parafian, zwłaszcza z Mierzęcina – i o powrót do Boga i życia sakramentalnego dla Parafian, którzy się od Boga i Kościoła oddalili.

Niedziela Chrztu Pańskiego 10.01 – za śp. Stanisława Piechockiego – intencja od Jerzego z Żoną

Chomętowo -  godz. 10.30

II Niedziela po Narodzeniu – 3.01.2021 – za śp. Józefa Przyszło

Objawienie Pańskie  – 6.01 – za wszystkich Parafian, zwłaszcza z Chomętowa – i o powrót do Boga i życia sakramentalnego dla Parafian, którzy się od Boga i Kościoła oddalili.

Niedziela Chrztu Pańskiego 10.01 - za śp. Mariannę i Stanisława Białczak

Słonów - godz. 12.00

II Niedziela po Narodzeniu – 3.01.2021 – za śp. Bronisławę, Czesława (on) Łozińskich w 1 rocz. śmierci oraz za śp. Józefa (on) Patora w 12 rocz. śmierci 

Objawienie Pańskie  – 6.01 – za wszystkich Parafian, zwłaszcza ze Słonowa  – i o powrót do Boga i życia sakramentalnego dla Parafian, którzy się od Boga i Kościoła oddalili.

Niedziela Chrztu Pańskiego 10.01 – Dziękczynno - błagalna o dary Ducha Świętego, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, zdrowie duszy i ciała dla Andrzeja z okazji 60 tych urodzin

                                                                                                                         

 

 

INTENCJE   MSZALNE

28 -12.2020 – 3.01.2021 r.

 

 

Poniedziałek  -  28.12.2020  św. Młodzianków  

 

7.30        – za śp. Marię Zasik – od uczestników pogrzebu

18.00 –  za śp. Julię Nachowicz w 100 rocz. urodzin i w 3 rocz. śmierci, za śp. Józefa Nachowicz w 38 rocz. śmierci i za śp. Bolesława Nachowicz w 5 miesiąc po śmierci.

 

Wtorek  -  29.12.2020 

 

7.30 –  za śp. Stefanię i Adama Grzybowskich

18.00 – za śp. Stanisława Rasławskiego w 6 miesiąc po śmierci

 

Środa -  30.12.2020 

   

7.30 –  za śp. Marię Zasik – od rodziny Kretów z Poraja i Krzeszowic

18.00 – za śp. za śp. Stanisława Rasławskiego

 

Czwartek -  31.12.2020  św. Sylwestra   

7.30 –  za śp. Marię Zasik – od rodziny Frąciszów i Gilów z Poraja

Zakończenie Roku  godz. 17.00 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo na nowy rok 2021

 

Nowy Rok – Świętej Bożej Rodzicielki    -  1.01.2021 

8.30 – za śp. Kazimierza Żendełek

10.00 – za śp. Irenę i Bronisława Sosnówka – int. od wnuczki Magdaleny

11.30 – za Parafian

18.00 – za śp. Stanisława (on) Bystry w 4 rocz. śmierci

 

Sobota -  2.01.2021 

   

7.30 –  w intencji Ewy, Grzegorza, Radosława, Aleksandry, Ani, Marysi i Joli

18.00 – za śp. Teodozję Ryżyk – od uczestników pogrzebu

 

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim   -  3.01.2021 

8.30 – za śp. Martę i Jana Błaszczyk, śp. Marię i Mieczysława Zwierzchowskich i zmarłych z rodziny

10.00 – za śp. Danielę i Romana Skibińskich – intencja od córki i syna

11.30 – za Parafian (chrzest)

18.00 – za śp. Lucynę Frątczak i śp. Zygmunta Tomaszkiewicz – intencja od rodzeństwa z rodzinami

Mierzęcin -  godz. 9.00

Niedziela św. Rodziny Jezusa Maryi i Józefa - 27.12.2020   za śp. Rodziców – Janinę i Zygmunta, męża Ryszarda i syna Sylwestra Kominkiewicz

Nowy Rok - Świętej Bożej Rodzicielki – 1.01.2012 – za śp. Mieczysława Pustelnik i zmarłych z Rodziny

II Niedziela po Narodzeniu – 3.01.2021 – w intencji Nadii i Wiktorii z okazji urodzin

Chomętowo -  godz. 10.30

Niedziela św. Rodziny Jezusa Maryi i Józefa - 27.12.2020 -  w intencji Rodziny – za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo

Nowy Rok - Świętej Bożej Rodzicielki – 1.01.2012 -

II Niedziela po Narodzeniu – 3.01.2021 – za śp. Józefa Przyszło

Słonów - godz. 12.00

Niedziela św. Rodziny Jezusa Maryi i Józefa - 27.12.2020 za śp. Zenonę, Romana i Bogdana

Nowy Rok - Świętej Bożej Rodzicielki – 1.01.2012 – za śp. zmarłych Rodziców i Brata

II Niedziela po Narodzeniu – 3.01.2021 -

INTENCJE   MSZALNE

21 - 27.12.2020 r.

 

Poniedziałek  - 21.12.2020  św. Piotra Kanizjusza  

 

7.30        – w intencji Marka, Grzegorza i Karoliny – o Boże błog. potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej

18.00 –  za śp. Bronisławę Staszak i zmarłych Rodziców z obojga stron – od Męża i Synów z rodzinami

 

Wtorek  -  22.12.2020 

 

7.30 –  za zmarłych rodziców – Pelagię i Antoniego, wszystkich z tej Rodziny oraz za sp. Grzegorza Flajszer

18.00 – za śp. Helenę Fusiak w 23 rocz. śmierci, za śp. Krystynę Hajri 11 miesiąc po śmierci oraz za zmarłych z ich rodzin

 

Środa -  23.12.2020 

   

7.30 –  za śp. ks. Adama o łaskę życia wiecznego

18.00 – za śp. Jerzego Fliszta oraz za śp. Władysława Fliszta (on)

 

Czwartek -  24.12.2020  Wigilia Bożego Narodzenia 

7.30 –  za śp. Janinę Swatowską – od uczestników pogrzebu

Pasterka godz. 22.00  – za śp. Janinę, Władysława, Leszka Treler

 

Uroczystość Narodzenia Pańskiego  -  25.12.2020 

8.30 – Dziękczynno – błagalna w int. Haliny z okazji 65 rocznicy urodzin – o zdrowie i obfite łaski

10.00 – za śp. Rodziców - Henryka w 36 rocz. śmierci i Helenę oraz zmarłych z rodziny. Za śp. Krystynę w 31 rocz. i za śp. Zbigniewa

11.30 – za śp. Janinę Jasińską i zmarłych jej Rodziców oraz za zmarłych z rodziny Jasińskich

18.00 – za śp. Stefanię i śp. Tomasza Górniackich

 

Św. Szczepana   -  26.12.2020 

8.30 – za śp. Stefanię i śp. Wojciecha Kras

10.00 – za śp. Helenę i Józefa Bakowicz

11.30 – za śp. Józefę i Jana Szadowiak – int. od wnuka Przemysława z rodziną.

18.00 – za śp. Przemysława Pakulskiego w 9 miesiąc po śmierci

 

Niedziela Świętej Rodziny   -  27.12.2020 

8.30 – za śp. Czesława Żendełek w 9 miesiąc po śmierci

10.00 – za śp. Józefę i Michała Krzyna

11.30 – za Parafian (chrzest)

18.00 – za śp. Mariusza Łukomskiego w 3 rocz. śmierci oraz za śp. Jana i Janinę Pakulskich

Mierzęcin

IV Niedziela Adwentu - 20.12.– za śp. Zdzisława (on)

Pasterka  24.12. godz. 20.30 - W intencji naszej wspólnoty – z  Mierzęcina, Podleśca, Sarbinowa oraz Gości

Narodzenie Pańskie  25.12 – za śp. Genowefę i Błażeja, za braci Wiesława i Eugeniusza Wiorów  i za śp. szwagra Edwarda

Św. Szczepana 26.12. – za śp. zmarłych z rodziny Pędziwiatr i Tecław

Niedziela św. Rodziny Jezusa Maryi i Józefa – za śp. Rodziców – Janinę i Zygmunta, męża Ryszarda i syna Sylwestra Kominkiewicz

Chomętowo

IV Niedziela Adwentu - 20.12 – za śp. Romana Przysło

Pasterka  24.12  godz. 22.00 -  za  Dzieci – dziękując za dar życia, o błogosławieństwo Dzieciątka Jezus

Narodzenie Pańskie 25.12 Dziękczynna za remont  naszej  świątyni oraz za Ofiarodawców i Wykonawców

Św. Szczepana 26.12. – za śp. Józefa Janiszewskiego i zmarłych z Rodziny

Niedziela św. Rodziny Jezusa Maryi i Józefa – w intencji Rodziny – za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo

Słonów

IV Niedziela Adwentu - 20.12 – w intencji zmarłych z rodziny Czupryniaków oraz zmarłych  z rodziny Woźniaków

Pasterka  24.12 - godz. 20.30 -  za śp. Annę i Stanisława Michalskich oraz za śp. Stanisławę i Alfonsa Tkacz

Narodzenie Pańskie 25.12 – za śp. Zofię i Juliana Kustra i za śp. Genowefę Krysiak

Św. Szczepana 26.12. – za śp. Rodziców – Stefana i Felicję oraz za śp. Rodzeństwo

Niedziela św. Rodziny Jezusa Maryi i Józefa – za śp. Zenonę, Romana i Bogdana

INTENCJE   MSZALNE

14 - 20.12.2020 r.

 

Poniedziałek  - 14.12.2020 św. Jana od Krzyża   

 

7.30      – za śp. Stanisława Raszewskiego – od Brata Józefa z rodziną

18.00 –  za śp. Jana Ścibisz w 5 rocz. śmierci

 

Wtorek  -  15.12.2020 

 

7.30 –  O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla wnuczki Kariny

18.00 – za śp. Wacława Żendełek

 

Środa -  16.12.2020 

   

7.30 –  za śp. Zenona Chwalenckiego w 21 rocz. śmierci

18.00 – za śp. Annę i Alfonsa Pajdowskich

 

Czwartek -  17.12.2020 

7.30 –  za śp. Beatę Fijołek oraz za śp. Waldemara Burkowskiego

18.00 – za śp. Stanisława Woźny w 9 rocz. śmierci oraz za zmarłych Rodziców z obojga stron i zmarłych z rodziny

 

Piątek  -  18.12.2020 

7.30 – za śp. Jana Serafin od uczestników pogrzebu

18.00 – w intencji Cioci Janiny o Boże błog. potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej – intencja od Zosi

 

Sobota  -  19.12.2020 

7.30 – za śp. Siostrę Irenę Kokornaczyk i zmarłych Rodziców: Kazimierę i Franciszka Kokornaczyk

18.00 – za śp. Annę i Alfonsa Pajdowskich

 

IV Niedziela Adwentu  -  20.12.2020 

8.30 – za śp. zmarłych z rodziny Spychała i Jackiewicz

10.00 – za śp. Karolinę, Jana Rasławskich i za śp. Józefę i Michała Krzyna

11.30 – za Parafian

18.00 – za śp. Joannę Derewianik

Mierzęcin

III Niedziela Adwentu 13.12.- o radość nieba dla zmarłych Rodziców – za śp. Franciszka i śp. Anielę

Wtorek 15.12. – za śp. Stanisława Gronowicz w 1 rocz. śmierci o łaskę nieba - ntencja od Żony

IV Niedziela Adwentu - 20.12.– za śp. Zdzisława (on)

Chomętowo

III Niedziela Adwentu 13.12.-  za śp. Helenę i Stanisława Szewczyńskich

Środa – 16.12 – za śp. Bolesława Madej w 8 rocz. śmierci.

IV Niedziela Adwentu - 20.12 – za śp. Romana Przysło

Słonów

III Niedziela Adwentu  13.12.-  za śp. Stanisławę o łaskę życia wiecznego w 8 rocz. śmierci – intencja od syna Andrzeja z Rodziną

Czwartek – 17.12 – za śp. Rodziców i Rodzeństwo

IV Niedziela Adwentu - 20.12 – w intencji zmarłych z rodziny Czupryniaków oraz zmarłych  z rodziny Woźniaków

                                     

INTENCJE   MSZALNE

7 - 13.12.2020 r.

 

Poniedziałek  - 7.12.2020 św. Ambrożego   

 

7.30      – za śp. Stanisława Raszewskiego – od uczestników pogrzebu

18.00 –  za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (30)

 

Wtorek  -  8.12.2020  Niepokalane Poczęcie Najświętszej Maryi Panny 

 

7.30 –  za śp. Jan Ciapa – od uczestników pogrzebu

18.00 – za sp. Joannę Witkowską - w rocznicę śmierci

 

Środa -  9.12.2020 

   

7.30 –  za śp. Stanisława Raszewskiego od rodziny Zwiernik z Poznania

18.00 – za śp. zmarłych z rodziny Szczechowskich i Nerczyńskich

 

Czwartek -  10.12.2020 

7.30 –  za śp. Stanisława Raszewskiego od siostry Maryjanny z rodziną

18.00 – za śp. Annę i Alfonsa Pajdowskich

 

Piątek  -  11.12.2020 

7.30 – za śp. Wasyla Krajnik – 8 miesiąc po śmierci

18.00 – za śp. Wandę Sawicką

 

Sobota  -  12.12.2020  Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe

7.30 – za śp. Stanisława Raszewskiego – od siostry Sabiny z rodziną

18.00 – za śp. Henryka Grzybek – z okazji 85 rocznicy urodzin

 

III Niedziela Adwentu  -  13.12.2020 

8.30 – za śp. Genowefę, Teofila (on) Józefa (on) Pawła i śp. Justyne Muszyńskich oraz za śp. Stanisławę, Pawła, Marię Kopala oraz śp. dziadkowie z obojga stron

10.00 – w intencji Michała z okazji 18 rocz. urodzin – o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej

11.30 – za Parafian

18.00 – w intencji mieszkańców Ostrowca o potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej i zdrowie

Mierzęcin

II Niedziela Adwentu - 6.12.– za śp. Helenę, Józefa (on) i za śp. Franciszka – o pokój ich duszy

Wtorek 8.12. – za śp. Ryszarda, Konstancję i Jana Kuziomko, oraz zmarłych z ich rodzin

III Niedziela Adwentu 13.11.- o radość nieba dla zmarłych Rodziców – za śp. Franciszka i śp. Anielę

Chomętowo

II Niedziela Adwentu - 6.12 – za śp. Kazimierę i Józefa Gromada, za śp. Bronisławę, Stanisława i Jana Borowskich

Środa – 9.12

III Niedziela Adwentu 13.12. za śp. Helenę i Stanisława Szewczyńskich

Słonów

II Niedziela Adwentu 6.12 – za śp. Stanisława i Stanisławę oraz za śp. Wiesława, Sławomira i Wandę Piskuła

Czwartek – 10.12 – za śp. Kazimierę, Stanisława (on) i śp. Franciszka  Wójcik

III Niedziela Adwentu  13.12.-  za śp. Stanisława o łaskę życia wiecznego w 8 rocz. śmierci – intencja od Syna Andrzeja z Rodziną 

INTENCJE   MSZALNE

30.11 - 6.12.2020 r.

 

Poniedziałek  - 30.11.2020  - św. Andrzeja Apostoła

 

7.30      – za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (23)

18.00 –  za śp. Krystynę Popow w 7 rocz. śmierci i za zmarłych Rodziców

 

Wtorek  -  1.12.2020 

 

7.30 –  za wstawiennictwem św. Józefa

18.00 – za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (24)

 

Środa -  2.12.2020 

   

7.30 –  za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (25)

18.00 – za śp. Janinę i Eugeniusza Karolczuk

 

Czwartek -  3.12.2020  św. Franciszka Ksawerego 

7.30 –  za śp. Macieja Tomalka

18.00 – W intencji naszych kapłanów i o nowe powołania , także z naszej parafii: kapłańskie, zakonne i misyjne – od Przyjaciół Paradyża

 

Pierwszy Piątek Miesiąca -  4.12.2020  św. Barbary   

7.30 – W intencji   Ewy, Grzegorza, Radosława, Aleksandry, Ani, Marysi i Joli

18.00 – za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (27)

 

Pierwsza Sobota  -  5.12.2020

7.30 – za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (28)

18.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi – od Róży Matki Bożej Fatimskiej

 

II Niedziela Adwentu  -  6.12.2020 

8.30 – za śp. Mieczysława Goliszek w 8 rocz. śm. oraz za śp. Marię i Marię (mama) Goliszek oraz zmarłych z rodziny

10.00 – za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (29)

11.30 – za Parafian

18.00 –  za śp. Teresę Jarmuszczak

Mierzęcin

I Niedziela Adwentu 29.11.- za śp. Przemysława Galiny z okazji 20 rocz. urodzin i w 3 rocz. śmierci

Wtorek 1.12. – za śp. zmarłych z Rodziny Kmiotczyk

II Niedziela Adwentu - 6.12.– za śp. Helenę, Józefa (on) i za śp. Franciszka – o pokój ich duszy

Chomętowo

I Niedziela Adwentu 29.11. za śp. Edwarda, Walentego i  Annę Wróblewskich

Środa – 2.12

II Niedziela Adwentu - 6.12 – za śp. Kazimierę i Józefa Gromada, za sp. Bronisławę, Stanisława i Jana Borowskich

Słonów

I Niedziela Adwentu 29.11.-  za śp. Marcina Rolnego w rocz. śmierci         

Czwartek – 3.12 – za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (26)

II Niedziela Adwentu 6.12 – za śp. Stanisława i Stanisławę oraz za śp. Wiesława, Sławomira i Wandę Piskuła

INTENCJE  MSZALNE

23-29.11.2020 r.

 

Poniedziałek  -  23.11.2020

 

7.30      – za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (16)

18.00 –  za śp. Jerzy Fliszta w 1 rocz. śmierci – int. od Rodziny

 

Wtorek  -  24.11.2020  św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy.    

 

7.30 –  za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (17)

18.00 – za śp. Wojciecha Mumot w 1 rocz. śm. i za śp. Iwonę Mumot – int. od Siostry z Rodzinami

 

Środa -  25.11.2020  św. Katarzyny Aleksandryjskiej  

   

7.30 –  za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (18)

18.00 – za śp. Władysława, Jadwigę, Stanisława i śp. Dziadków

 

Czwartek -  26.11.2020 

7.30 –  za śp. Władysława (on) - w 8 rocz. śmierci

18.00 – za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (19)

 

Piątek -  27.11.2020 

7.30 – za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (20)

18.00 – za śp. z rodziny Żendełków, Świtońskich, Brojków i Wójcików

 

Sobota  -  28.11.2020

7.30 – za śp. Czesława Żendełek w 8 miesiąc po śmierci

18.00 – za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (21)

 

I Niedziela Adwentu  -  29.11.2020 

8.30 – za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (22)

10.00 – za śp. Andrzeja Fulara i zmarłych z Rodziny

11.30 – za śp. Leszka Staszaka i zmarłych Rodziców z obojga stron

18.00 –  za śp. zmarłych z rodziny Szczechowskich

 

Mierzęcin

Niedziela Chrystusa Króla - 22.11.– za śp. Zofię i Franciszka Tuszyńskich i za śp. męża Bolesława

Wtorek 24.11. – za śp. Eugeniusza Kubaja i śp. Ryszarda

I Niedziela Adwentu 29.11.- za śp. Przemysława Galiny z okazji 20 rocz. urodzin i w 3 rocz. śmierci

Chomętowo

Niedziela Chrystusa Króla - 22.11. – za śp. Adama i Cecylię Cichała

Środa – 25.11 – za śp. Katarzynę Wardęga, oraz za śp. Stefana i Henryka Wardęga

I Niedziela Adwentu 29.11. za śp. Edwarda, Walentego i Annę Wróblewskich

Słonów

Niedziela Chrystusa Króla 22.11 – w intencji Julii i Józefa z okazji 30 rocznicy ślubu – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

Czwartek – 26.11 – za śp. Rodziców - Józefę i Wojciecha oraz za śp. Witolda i Adelę oraz śp. Siostry:   Zofię, Mariannę i Genowefę

I Niedziela Adwentu 29.11.- za śp. Marcina Rolnego w rocz. śmierci

INTENCJE  MSZALNE

16-22.11.2020 r.

Poniedziałek  - 16.11.

 

7.30      – za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (9)

18.00 –  za Wacławę Świątek - o zdrowie i Boże błogosławieństwo

 

Wtorek  - 17.11.2020   św. Elżbiety Węgierskiej

 

7.30 –  za śp. Beatę Fiołek i za śp. Waldemara Burkowskiego

18.00 – za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (10)

 

Środa - 18.11.2020   bł. Karoliny Kózkówny

   

7.30 –  za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (11)

18.00 – za śp. Siostrę Krystynę Hajri – 10 miesiąc po śmierci

 

Czwartek - 19.11.2020 

7.30 –  za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 – za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (12)

 

Piątek - 20.11.2020  św. Rafała Kalinowskiego   

7.30 – za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (13)

18.00 – o błogosławieństwo Boże dla Weroniki, Marcina i Marka

 

Sobota  - 21.11.2020 Ofiarowanie NMP 

7.30 – za śp. Stanisława Rasławskiego

18.00 – za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (14)

 

XXII Niedziela  - 22.11.2020  Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

8.30 – za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (15)

10.00 – w int. Jakuba, Sebastiana, Marcina i Weroniki – o Boże błog.,opiekę Matki Bożej

             i potrzebne łaski

11.30 – za śp. Władysława Michalskiego w 8 rocz. śm. i za śp. Adama Michalskiego

18.00 –  za Parafian

 

Mierzęcin

XXXIII Niedziela 15.11.– za śp. Zofię i Władysława Duczmańskich

Wtorek 17.11. – za śp. Felicję i Jana Nowackich oraz za śp. Brunona, Helenę i Andrzeja Hinca

XXXIV Niedziela 22.11.– za śp. Zofię i Franciszka Tuszyńskich i za śp. męża Bolesława

Chomętowo

XXXIII Niedziela 15.11.-  za śp. zmarłych z rodziny Roszak i Piotrowskich

Środa – 18.11 – za śp. Marie i Stanisława Białczak

XXXIV Niedziela 22.11. – za śp. Adama i Cecylię Cichała

Słonów

XXXIII Niedziela - 15.11. – za śp. zmarłych z rodziny Tkaczów, Dydów i Michalskich

Czwartek – 19.11 – za śp. Rodziców i Rodzeństwo

XXXIV Niedziela - 22.11 – w int. Julii i Józefa z okazji 30 rocznicy ślubu – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

 

INTENCJE  MSZALNE

9-15.11.2020 r.

 

Poniedziałek  - 9.11.2020  Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

7.30      – za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (2)

18.00 –  za śp. Marcina i Krystynę

 

Wtorek  - 10.11.2020   św. Leona Wielkiego 

7.30 –  za śp. Wasyla Krajnik - 7 miesiąc po śmierci

18.00 – za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (3)

 

Środa - 11.11.2020   św. Marcina z Tours   

7.30 – za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (4)

11.00 – za Ojczyznę oraz za mieszkańców Miasta i Gminy Dobiegniew – intencja od Pani Burmistrz oraz  Przewodniczącego Rady Miejskiej i Radnych.

18.00 – za śp. Kazimierę i Aleksandra Kopaczewskich

 

Czwartek - 12.11.2020  św. Jozafata  

7.30 – za zmarłych z rodziny Nizińskich i Południewskich

18.00 – za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (5)

 

Piątek - 13.11.2020 

7.30 – za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (6)

18.00 – w intencji Stanisława w dniu imienin

 

Sobota  - 14.11.2020 

7.30 – w intencji Weroniki Jaskólskiej z okazji 5-tych urodzin – o Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

18.00 – za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (7)

 

Niedziela  - 15.11.2020

8.30 – za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (8)

10.00 – za śp. Edwarda w 1 rocz. śmierci

11.30 – za Parafian

18.00 –  za śp. Lucjana Jarmuszczak w 30 rocz. śmierci.

Mierzęcin

XXXII Niedziela 8.11.– za śp. Piotra i Julię Łoś

Wtorek 10.11. – za śp. Alicję Wolman w 4 rocz. śmierci, za śp. Włodzimierza Czerniak w 6 rocznicę oraz za zmarłych z rodziny z obojga stron

XXXIII Niedziela 15.11.– za śp. Zofię i Władysława Duczmańskich

Chomętowo

XXXII Niedziela 8.11. – Dziękczynna z okazji urodzin Klaudii z prośba o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Józefa

Środa – 11.11 – za śp. Edwarda Pigla i zmarłych z rodziny

XXXIII Niedziela 15.11.-  za śp. zmarłych z rodziny Roszak i Piotrowskich

Słonów

XXXII Niedziela- 8.11 – za śp. Marcina Rolnego - z racji imienin

Czwartek – 12.11 – za śp. zmarłych z rodziny Ankutowicz, Grzybkowskich i Żukowskich

XXXIII Niedziela - 15.11. – za śp. zmarłych z rodziny Tkaczów, Dydów i Michalskich

 

 

INTENCJE  MSZALNE

9-15.11.2020 r.

 

Poniedziałek  - 9.11.2020  Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

7.30      – za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (2)

18.00 –  za śp. Marcina i Krystynę

 

Wtorek  - 10.11.2020   św. Leona Wielkiego 

7.30 –  za śp. Wasyla Krajnik - 7 miesiąc po śmierci

18.00 – za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (3)

 

Środa - 11.11.2020   św. Marcina z Tours   

7.30 – za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (4)

11.00 – za Ojczyznę oraz za mieszkańców Miasta i Gminy Dobiegniew – intencja od Pani Burmistrz oraz  Przewodniczącego Rady Miejskiej i Radnych.

18.00 – za śp. Kazimierę i Aleksandra Kopaczewskich

 

Czwartek - 12.11.2020  św. Jozafata  

7.30 – za zmarłych z rodziny Nizińskich i Południewskich

18.00 – za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (5)

 

Piątek - 13.11.2020 

7.30 – za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (6)

18.00 – w intencji Stanisława w dniu imienin

 

Sobota  - 14.11.2020 

7.30 – w intencji Weroniki Jaskólskiej z okazji 5-tych urodzin – o Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

18.00 – za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (7)

 

Niedziela  - 15.11.2020

8.30 – za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (8)

10.00 – za śp. Edwarda w 1 rocz. śmierci

11.30 – za Parafian

18.00 –  za śp. Lucjana Jarmuszczak w 30 rocz. śmierci.

 

Mierzęcin

XXXII Niedziela 8.11.– za śp. Piotra i Julię Łoś

Wtorek 10.11. – za śp. Alicję Wolman w 4 rocz. śmierci, za śp. Włodzimierza Czerniak w 6 rocznicę oraz za zmarłych z rodziny z obojga stron

XXXIII Niedziela 15.11.– za śp. Zofię i Władysława Duczmańskich

Chomętowo

XXXII Niedziela 8.11. – Dziękczynna z okazji urodzin Klaudii z prośba o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Józefa

Środa – 11.11 – za śp. Edwarda Pigla i zmarłych z rodziny

XXXIII Niedziela 15.11.-  za śp. zmarłych z rodziny Roszak i Piotrowskich

Słonów

XXXII Niedziela- 8.11 – za śp. Marcina Rolnego - z racji imienin

Czwartek – 12.11 – za śp. zmarłych z rodziny Ankutowicz, Grzybkowskich i Żukowskich

XXXIII Niedziela - 15.11. – za śp. zmarłych z rodziny Tkaczów, Dydów i Michalskich

 

 

 

 

INTENCJE  MSZALNE

2-8.11.2020 r.

 

Poniedziałek  - 2.11.2020  Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych  

7.30      – za śp. Macieja Tomalka

18.00 –  za śp. Salomeę i Tomasza Jasnowskich oraz za śp. zmarłych ich Rodziców i Dziadków

 

Wtorek  - 3.11.2020 

7.30 –  za wstawiennictwem św. Józefa

18.00 –za śp. zmarłych członków Róż Żywego Różańca i zmarłych Przyjaciół Paradyża

 

Środa - 4.11.2020  św. Karola Boromeusza      

7.30 – za śp. syna Grzegorza i wszystkich zmarłych z tej rodziny

18.00 – za śp. Władysława Świątek i zmarłych Rodziców z obojga stron

 

Czwartek - 5.11.2020 

7.30 – za śp. Adama Szostak od Żony z Dziećmi oraz za śp. Adama Maliszewskiego

18.00 – W intencji naszych kapłanów i o nowe powołania, również z naszej parafii – kapłańskie, zakonne i misyjne – od Przyjaciół Paradyża

 

Piątek - 6.11.2020  Pierwszy Piątek Miesiąca  

7.30 – za śp. Adama Szostak - od cioci Ireny Niecko z synami

18.00 – za śp. Janinę i Hilarego Horodyskich oraz za śp. Rodziców z obojga stron

 

Sobota  - 7.11.2020  Pierwsza Sobota Miesiąca 

7.30 – w intencji Ewy, Grzegorza, Radosława, Aleksandry, Ani, Marysi i Joli

18.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi – od Róży Matki Bożej Fatimskiej

 

Niedziela  - 8.11.2020

8.30 – za śp. Kazimierza Czernickiego w 1 rocz. śm – intencja od Żony i Syna z Rodziną

10.00 – za śp. Mieczysława Niecko w 38 rocz. śmierci oraz za śp. zmarłych Rodziców z obojga stron

11.30 – za Parafian

18.00 –  za śp. Zygmunta Wawrzyniak – Msza Św. gregoriańska (1)

Mierzęcin

XXXI Niedziela 1.11.– za śp. Rodziców – Henrykę i Mieczysława oraz za śp. babcię Julię

Wtorek 3.11. – za śp. Benedyktę, śp. Janusza, śp. Szymona Woronowicz oraz za zmarłych z rodziny

XXXII Niedziela 8.11.– za śp. Piotra i Julię Łoś

Chomętowo

XXXI Niedziela 1.11.-  za śp. Grażynę Wardęga – od Rodziny

Środa – 4.11 – za śp. Stanisława i Mariannę Białczak oraz za śp. Franciszkę Pomorską

XXXII Niedziela 8.11. – Dziękczynna z okazji urodzin Klaudii z prośba o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Józefa

Słonów

XXXI Niedziela - 1.11. – za śp. Marię, Franciszka i Ludwika

Czwartek – 5.11 – za śp. Weronikę i Jana Wach

XXXII Niedziela- 8.11 – za śp. Marcina Rolnego - z racji imienin

 

 

INTENCJE  MSZALNE

26.10. - 1.11.2020 r.

 

Poniedziałek  - 26.10.2020

7.30      – w intencji Jana Koniecznego o zdrowie, Boże bł. potrzebne łaski  i opiekę Matki Bożej

18.00 –  w int. Janiny Marii o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

 

Wtorek  - 27.10.2020  

7.30 –  za śp. Michała i Kaspra z rodz. Karaźniewicz, za śp. Eleonorę, Michała, Jerzego i Tomasza z rodziny Ingielewicz

18.00 –za śp. Krystynę i śp. Marcina w 7 rocz. śmierci

 

Środa - 28.10.2020  św. Szymona i Judy Tadeusza     

7.30 – za śp. Monikę Włodarczyk w 7 rocz. śmierci i za śp. Bogdana i Jana

18.00 – za śp. Czesława Żendełek  - 7 miesiąc po śmierci

 

Czwartek - 29.10.2020 

7.30 – za śp. Ryszarda Zaskórskiego - w 7 miesiąc po śmierci

18.00 – Dziękczynno – błagalna od Róży św. Jana Pawła II

 

Piątek - 30.10.2020  

7.30 – za śp. Janusza Żurawskiego – od uczestników pogrzebu

18.00 – za śp. Urszulę, Wacławę, Edmunda Kostyszyn oraz zmarłych z rodziny  Kuzioła

 

Sobota  - 31.10.2020 

7.30 – za  śp. Annę Wrońską, śp. Aleksandra Podlipskiego i śp. Witolda Bagdziun

18.00 –

 

Niedziela - Wszystkich  Świętych  - 1.11.2020

8.30 – za śp. Annę Typańską – Wyrwa oraz zmarłych z rodzin: Typańskich, Żejmo i Misiec

10.00 – za śp. Władysława Gromadzkiego oraz za śp. Barbarę Cicha i zmarłych z rodziny

11.30 – za Parafian

18.00 –  za zmarłych kapłanów pochodzących z naszej parafii oraz za zmarłych kapłanów posługujących w naszej parafii – intencja od Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Mierzęcin

XXX Niedziela 25.10.– za śp. Tecław Henryk

Wtorek 27.10. – za śp. Marek Puta – od uczestników pogrzebu

XXXI Niedziela 1.11.– za śp. Rodziców – Henrykę i Mieczysława oraz za śp. babcię Julię

Chomętowo

XXX Niedziela 25.10. – za śp. Jadwigę, Antoniego, Brata Karola, Edmunda i za śp. Irenę i Halinę oraz za śp. Piotra

Środa – 28.10 – W intencji Krzysztofa z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej

XXXI Niedziela 1.11.-  za śp. Grażynę Wardęga – od Rodziny

Słonów

XXX Niedziela- 25.10 – za śp. Annę i Stanisława Michalskich

Czwartek – 29.10 – za Julię w 18 rocz. urodzin - o błog. Boże i opiekę Matki Bożej

XXXI Niedziela - 1.11. – za śp. Marię, Franciszka i Ludwika

NTENCJE  MSZALNE

19.10. - 25.10.2020 r.

 

Poniedziałek 19.10.2020

7.30      – w intencji syna Waldemara z prośbą o zdrowie, Boże bł. potrzebne łaski  i opiekę Matki Bożej

18.00 – za śp. Julię Ciołek w 10 r. śmierci – intencja od syna Stanisława

 

Wtorek  20.10.2020  

7.30 –  za śp. Kazimierza Soroburskiego w 3 r. śmierci –  intencja od żony, córki i syna

18.00 –za śp. siostrę Krystynę Hajri w 9 miesiąc po śmierci  

(w modlitwie powszechnej: podziękowanie dla Matki Bożej za wysłuchaną modlitwę i pomoc w powrocie do zdrowia Marii, z prośbą o dalszą opiekę i Dary Ducha Św.)

 

Środa 21.10.2020  

7.30 – za śp. Tytusa Trojanowskiego w 7m-c po śmierci, za zmarłych Rodziców i  zmarłych z rodziny

18.00 – za śp. Zdzisławę Tuszyńską  w 8 rocznicę śmierci

 

Czwartek 22.10.2020  Św. Jana Pawła II

7.30 – w intencji Ireny Błaszak z okazji 18 urodzin – z prośbą o zdrowie, Boże bł. opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

18.00 – za śp. Annę Demiańczyk w 8 rocznicę śmierci

 

Piątek 23.10.2020   Św. Jana  Kapistrana

7.30 – za śp. Marek Sroka i za śp. Stanisława Sroka

18.00 – za śp. Jerzy Fliszta i za śp. Władysława Fliszta

 

Sobota 24.10.2020 

7.30 – za  Annę, Bogdana, Ethona o Boże bł. potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej – intencja od Wandy

18.00 – za śp. Sławomira Grabia i zmarłych z rodziny Grabia i Wodnickich

 

XXX Niedziela 25.10.2020

8.30 – za śp. Leokadię Piskor w 11 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

10.00 – za śp. Zofię w 8 r. śmierci i za śp. Julię

11.30 – za Parafian

18.00 – o odpuszczenie grzechów i życie wieczne kochanym Dziadkom: Leokadia i Kazimierz Gąsowscy i za śp. Sabina i Wacław Zaręba

 

Mierzęcin

XXIX Niedziela 18.10.– za śp. Kazimierę Woźniak w 10 rocznicę, za śp. Józefa, Mieczysława i Józefa

Wtorek 20.10. – za śp. Annę Kossmann

XXX Niedziela 25.10.– za śp. Tecław Henryk

Chomętowo

XXIX Niedziela 18.10.- za śp. Zofię Matras i za śp. Karolinę Przybysz

Środa – 21.10 – w intencji Józefa i Janiny Jackiewicz w 50 rocz. ślubu

XXX Niedziela 25.10. – za śp. Jadwigę, Antoniego, Brata Karola, Edmunda i za śp. Irenę i Halinę oraz za śp. Piotra

Słonów

XXIX Niedziela - 18.10. – za śp. Leokadię Bakowicz w 11 rocznicę, za śp. Józefa i Elżbietę oraz za Rodziców z obojga stron

Czwartek – 22.10 – za śp. Jana Tkacz - od uczestników pogrzebu

XXX Niedziela- 25.10 – za śp. Annę i Stanisława Michalskich

 

 

NTENCJE  MSZALNE

12.10. - 18.10.2020 r.

 

Poniedziałek 12.10.2020 

7.30      - za śp. Kazimierza Czernickiego i zmarli Rodzice: śp. Józefę i Józefa, za śp. Jana i Józefę Czupryniak – intencja od żony i córki

18.00 – za śp. Annę i Alfonsa Pajdowskich

 

Wtorek  13.10.2020  bł. Honorata Koźmińskiego  

7.30 –  za śp. Stanisława Rasławskiego od uczestników pogrzebu

18.00 –za śp. Teresę i Czesława Żendełek od Wandy Kotlarewskiej

 

Środa 14.10.2020  

7.30 – za śp. Kazimierza Brodko w 1 rocznicę śmierci, za śp. Helenę Brodko w 1 r. śmierci i za śp. Edwarda Brodko w 8 r. śmierci

18.00 – za śp. Helenę Zając i zmarłych Rodziców

 

Czwartek 15.10.2020  św. Teresy od Jezusa

7.30 - za śp. Bolesława Nachowicz od uczestników pogrzebu

18.00 – za śp. Leszka Łysiaka w 24 rocznicę śmierci o pokój Duszy

 

Piątek 16.10.2020   św. Jadwigi Śląskiej

7.30 – za Parafian

18.00 – za śp. Bogdana Kotlarewskiego w 44 rocznicę śmierci od żony Wandy

 

Sobota 17.10.2020  św. Ignacego Aniocheńskiego

7.30 – za śp. Beatę Fijołek i Waldemara Burkowskiego

18.00 – za śp. Janinę w 6 miesiąc po śmierci i śp. Władysława Treler

 

XXIX Niedziela 18.10.2020

8.30 – za śp. Marię Goliszek w 26 r.  śmierci i za śp. Marię i Mieczysława Goliszek i zmarli z rodziny

10.00 – za śp. męża Wojciecha w 10 rocznicę śmierci i za zmarłych Rodziców

11.30 – za Parafian

18.00 – za śp. Mariannę Wawrzyniak w 17 rocznicę śmierci, za śp. Michała, Zygmunta i Rodziców z obojga stron

Mierzęcin

XXVIII Niedziela 11.10.– za śp. Annę w 10 rocz. śmierci oraz za śp. Stanisława Pluta – intencja od Wnuków

Wtorek 13.10. –

XXIX Niedziela 18.10.– za śp. Kazimierę Woźniak w 10 rocznicę, za śp. Józefa, Mieczysława i Józefa

Chomętowo

XXVIII Niedziela 11.10. – za śp. Edwarda Szczerba – int. od kochającej Żony

Środa – 14.10 – za śp. Zofię i Bronisława Przybysz

XXIX Niedziela 18.10.- za śp. Zofię Matras i za śp. Karolinę Przybysz

Słonów

XXVIII Niedziela- 11.10 – za śp. Janinę Swatowską intencja od Róż Różańcowych

Czwartek – 15.10 – za śp. Jana Tkacz od Elżbiety

XXIX Niedziela - 18.10. – za śp. Leokadię Bakowicz w 11 rocznicę, za śp. Józefa i Elżbietę oraz za Rodziców z obojga stron

 

 

NTENCJE  MSZALNE

5.10.- 11.10.2020 r.

 

Poniedziałek 5.10.2020  św. Faustyny Kowalskiej

7.30        - za śp. Macieja Tomalka

18.00 – za śp. Karolinę, Jana Racławskich i zm. Rodziców z obojga stron

 

Wtorek 6.10.2020   św. Brunona  

7.30 –  za śp. Jadwigę - w rocznicę śmierci

18.00 – Dziękczynno – błagalna w int. Marii Chwalęckiej z okazji 90-tych urodzin i imienin –

            o Boże błog. potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia – intencja od dzieci i wnuków

 

Środa 7.10.2020   NMP Różańcowej  

7.30 – za śp. Teresę i Czesława Żendełek – int. od Zofii i Selwiny

18.00 – za śp. Dawida Ścibisz - z okazji urodzin

 

Czwartek 8.10.2020 

7.30 - za śp. Stanisława i Janinę Świtońskich

18.00 – za sp. Kazimierę Glińską – od uczestników pogrzebu

 

Piątek 9.10.2020 św. Dionizego 

7.30 – o dar wiary i powrót do Boga i Kościoła

18.00 – 

 

Sobota 10.10.2020 bł. Marii Angeli Truszkowskiej

7.30 – za śp. Wasyla Krajnik - w 6 miesiąc po śmierci

18.00 – za śp. Julię Ciołek i zmarłych z rodziny Ryżyk

 

XXVIII Niedziela 11.10.2020

8.30 – dziękczynna za 48 lat Sakramentu Małżeństwa i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę

           Matki  Bożej i Boże błogosławieństwo dla dzieci i wnuków

10.00 – W intencji Anny i Michała z okazji 12 rocz. ślubu

           o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej   dla nich i dla dzieci

11.30 – za Parafian

18.00 – za śp. Katarzynę Filipczak w 3 rocz. śmierci, oraz za śp. Władysława Filipczak w 36 rocz. śmierci

 

Mierzęcin

XXVII Niedziela 4.10.– za śp. Władysławę i Henryka Pakuła

Wtorek 6.10. – za śp. Karola i Magdalenę Szydełko i za śp. Marię Pop

XXVIII Niedziela 11.10.– za śp. Annę w 10 rocz. śmierci oraz za śp. Stanisława Pluta – intencja od Wnuków

Chomętowo

XXVI Niedziela 4.10.- o zdrowie i błog. Boże dla Stanisława w 75 rocz. urodzin

Środa – 7.10 – za śp. Jadwigę, Władysława i Stanisława Spychała oraz za zmarłych z rodziny

XXVII Niedziela 11.10. – za śp. Edwarda Szczerba – int. od kochającej Żony

Słonów

XXVI Niedziela - 4.10. – za śp. Mikołaja, Stefanię i Anielę Tężyckich

Czwartek – 8.10 – za śp. Jana Tkacz – od ks. Wojciecha

XXVII Niedziela- 11.10 – za Grzegorza Syta z racji 60 urodzin

NTENCJE  MSZALNE

28.09.- 4.10.2020 r.

 

Poniedziałek 28.09.2020

7.30        - za śp. Barbarę i zmarłych z jej rodziny

18.00 – za śp. Czesława Żendełek w 6 miesiąc po śmierci

 

Wtorek 29.09.2020 Św. Archaniołów: Gabriela, Michała i Rafała

 

7.30 – za śp. Józefa, Stanisławę i zmarłych z rodziny oraz za śp. Grzegorza Flajszer

18.00 – w intencji Michała o Boże bł. potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej z okazji Imienin

 

Środa 30.09.2020 Św. Hieronima

 

7.30 – za śp. Rodziców, teściów i śp. Marcina i Krystynę

18.00 – w intencji Wandy i Emilii z racji urodzin o Boże bł. potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej

 

Czwartek 1.10.2020 I Czwartek Miesiąca - św. Teresy od Dzieciatka Jezus

7.30 - za wstawiennictwem św. Józefa

18.00 – w intencji naszych Kapłanów, o nowe powołania, także z naszej Parafii, kapłańskie, zkonne i misyjne od Przyjaciół Paradyża

 

Piątek 02.10.2020  Pierwszy Piątek Miesiąca - św. Aniołów Stróżow

7.30 – za śp. Teresę Pocheć o łaskę życia wiecznego z okazji Imienin

18.00 – za śp. Teresę Żendełek z okazji Imienin (Chrzest)

 

Sobota 03.10.2020 Pierwsza Sobota Miesiąca

7.30 – w intencji Ewy, Grzegorza, Radosława, Aleksandry, Ani, Marysi i Joli

18.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi od Róży Chrystusa Króla

 

XXVII Niedziela 04.10.2020

8.30 – o zdrowie, Boże bł. i opiekę Matki Bożej na każdy dzień w 70 rocznicę urodzin Juliana

10.00 –w intencji Wandy o Boże bł. potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej z okazji urodzin

11.30 – za Parafian

18.00 – za śp. Stanisława Ziobrowskiego w 46 rocznicę śmierci i za śp. Julię

Mierzęcin

XXVI Niedziela 27.09.– za śp. Jana Pędziwiatr w 2 r.. śmierci i za śp. Janinę Pędziwiatr w 25 r. śmierci

Wtorek 29.09. – za śp. zmarłych - Zbigniewa, Mariannę, Stanisława (on) i Mariannę

XXVII Niedziela 4.10.– za śp. Władysławę i Henryka Pakuła

Chomętowo

XXVI Niedziela 27.09.- za śp. stryja Józefa i za śp. brata Józefa Brygier

Środa – 30.09 – za Irenę i Bartka o łaskę uzdrowienia

XXVII Niedziela 4.10. – o zdrowie i błog. Boże dla Stanisława w 75 rocz. urodzin

Słonów

XXVI Niedziela - 27.09. – za śp. Edwarda, Mariannę i Błażeja Książek

Czwartek – 1.10 – za śp. Jana Tkacz od rodziny Hyb z Sosnowca

XXVII Niedziela 4.10. – za śp. Mikołaja, Stefanię i Anielę Tężyckich

INTENCJE MSZALNE

21-27.09.2020 r.

Poniedziałek 21.09.2020 Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

7.30          - za śp. Adama Maliszewskiego w 20 rocz. śmierci- intencja od mamy i rodzeństwa

18.00 – W intencji Mateusza z okazji imienin- o Boże błog., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej

Wtorek 22.09.2020

7.30 – za śp. Adama Szostak - od rodziny Jarożków i Gałów z Górna

18.00 – W intencji Tomasza z okazji imienin- o Boże błogosławieństwo , potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej

Środa 23.09.2020 św. o. Pio

7.30 – za śp. Jerzego Fliszta – intencja od Rodziców

18.00 – za Monikę i Wojciecha w 20 rocznicę Ślubu

Czwartek 24.09.2020

7.30 - za śp. Michała, Kaspra z rodziny Karaźniewicz, za śp. Eleonorę, Michała, Jerzego, Tomasza z  rodziny Ingielweicz

18.00 – za śp. Jerzego Szymczak w 2 rocznicę śmierci

Piątek 25.09.2020

7.30 – za śp. Tadeusza i Lucynę

18.00 – za śp. Wiesławę Wójcik w 21 rocznicę śmierci, za śp. Marię i Michał

Sobota 26.09..2020 św. Kosmy i Damiana

7.30 – za śp. Joannę Czuja w 3 rocznicę śmierci – intencja od Rodziców i rodzeństwa

15.00 - Ślub

18.00 – za śp. zmarli Rodzice: Stanisławę, Stanisława ,śp. Mariusza i za dusze zmarłych z rodziny

XXIV Niedziela 27.09.2020

8.30 – za śp. Irenę Kwapis w 37 rocznicę śmierci i za śp. Tadeusza Kwapis

10.00 – w 90 rocznicę urodzin w intencji Józefa Brulińskiego o zdrowie i błogosławieństwo Boże

11.30 – za Parafian (Chrzest)

18.00 – za śp. Karolinę i Jana Rasławiskich i śp. Stanisław Rasławski

 

Mierzęcin

XXV Niedziela 20.09.– za śp. Zofię i Jana Pawlik oraz śp. Janinę i Franciszka Zadworny

Wtorek 22.09. – za śp. Jana Kantor

XXVI Niedziela 27.09.– za śp. Jana Pędziwiatr w 2 r.. śmierci i za śp. Janinę Pędziwiatr w 25 r. śmierci

Chomętowo

XXV Niedziela 20.09. – za śp. Tadeusza Pękal, oraz za śp. Marię, Jana, Wacława Pękal

Środa – 23.09 – w pewnej intencji

XXVI Niedziela 27.09.-

Słonów

XXV Niedziela 20.09. – za śp. Janinę Dura

Czwartek – 24.09 - za śp. Jana Tkacz od rodziny Tkaczów z Częstochowy

XXVI Niedziela - 27.09. – za śp. Edwarda, Mariannę i Błażeja Książek

 

 

 

 

INTENCJE MSZALNE

14 - 20.09.2020 r.

 

Poniedziałek 14.09.2020  - Podwyższenia Krzyża Świętego

7.30 - za śp. Adama Szostak – int. od Rafała i Teresy Gała z rodziną

18.00 – za śp. Wandę Uss w rocznicę śmierci

 

 

Wtorek 15.09.2020   NMP Bolesnej

7.30 – za śp. Adama Szostak od rodziny Piurów i Komendów z Woli Jachowskiej

18.00 – za śp. Adriana Ryszawy – intencja od Rodziców

 

 

Środa 16.09.2020    św. Korneliusza i Cypriana   

7.30 – za śp. Stanisława Rasławskiego

18.00 – za śp. Jana Wieczer w 1 rocz. śmierci

 

 

Czwartek 17.09.2020   św. Roberta Belarmina i św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego

7.30 - za śp. Beatę Fijołek i za śp. Waldemara Burkowskiego

18.00 – za śp. siostrę Krystynę Hajri z okazji urodzin i w 8 miesiąc po śmierci

 

 

Piątek 18.09.2020   św. Stanisława Kostki - patrona Polski - święto 

 7.30 – za śp. rodziców – Irenę i Antoniego Tarłowskich

18.00 – za śp. Adama Rosińskiego w 4 rocz. śmierci

 

 

Sobota 19.09..2020   św. Januarego  

7.30 – za śp. Siostrę Irenę Kokornaczyk i zmarłych rodziców: śp. Kazimierę i Franciszka Kokornaczyk

14.00 - Chrzest

18.00 – za śp. Stanisławę Gumna – int. od córki Ewy z rodziną

 

 

XXV Niedziela 20.09.2020

8.30 – za śp. Bronisława (on) i Zofię Kukwa

10.00 – W intencji Jadwigi, Roberty, Breda, Jaśminy, Alicji i Mateusza – o Boże Błogosławieństwo, potrzebne   łaski i opiekę Matki Bożej - z okazji urodzin.    (Chrzest Św. w czasie Mszy Św.)

11.30 – Msza Św. za Sybiraków   2. Msza Św. za Parafian

18.00 –  za śp. Tadeusza Fulara w 31 rocz. śmierci, oraz za zmarłych z Rodziny

Mierzęcin

XXIV Niedziela 13.09.– w 13 rocznicę ślubu za Dominikę i Arkadiusza Babińskich. oraz za śp. męża Bolesława

Wtorek 15.09. – za śp. Konstancję, Jana, Ryszarda Kuziomko oraz zmarłych z rodziny z obojga stron

XXV Niedziela 20.09.– za śp. Zofię i Jana Pawlik oraz śp. Janinę i Franciszka Zadworny

Chomętowo

XXIV Niedziela 13.09.- za śp. Józefa Brygier

Środa – 16.09 -

XXV Niedziela 20.09. – za śp. Tadeusza Pękal, oraz za śp. Marię, Jana, Wacława Pękal

Słonów

XXIV Niedziela - 13.09. – za śp. Zofię i Bronisława Dziurdzia

Czwartek – 17.09 - za śp. z rodziny Miziniak, Ogrodnik, Woźniak i Roszak

XXV Niedziela 20.09. – za śp. Janinę Dura

 

INTENCJE MSZALNE

7 - 13.09.2020 r.

 

Poniedziałek 7.09.2020

7.30 - za śp. Macieja Tomalka

18.00 – za śp. Zdzisława Zygmunta Małoszczyk

 

 

Wtorek 08.09.2020

7.30 – za śp. Wasyla Krajnik z okazji urodzin

18.00 – w int.  Marii o potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej z okazji imienin i urodzin

 

 

Środa 09.09.2020  św. Piotra Klawera

7.30 – za śp. Tadeusza Przybył od uczestników pogrzebu oraz zmarłych z rodz. Mikołajczak i za śp. Agnieszkę Michalską

9.30 Różaniec. 10.00 Uroczysta Jutrznia i o godz. 11.00 – Msza Św. pogrzebowa za śp. ks. Józefa Pindel – pod przewodnictwem ks. abp. Andrzeja Dzięgi

18.00 – za śp. Jarosława Ryżyk w 3 rocz. śmierci oraz za śp. Gabrielę, Jana, Tacjannę, Helenę i Eugeniusza

 

 

Czwartek 10.09.2020

7.30 - za śp. Natalię Żukowską – od uczestników pogrzebu

18.00 – za śp. rodziców: Helenę (w 19 rocz. śm.) i Henryka oraz za zmarłych z rodziny: Annę, Stefana i Jacka

 

 

Piątek 11.09.2020  

 7.30 – za śp. Wasyla Krajnik – 5 miesiąc po śmierci

18.00 – za śp. Anastazję, Jana, Wacława Kubilus oraz za zmarłych z rodziny Jaszczuk

 

 

Sobota 12.09..2020

7.30 – za sp. Jadwigę Józefowską w 4 rocz. śmierci – int. od męża z dziećmi

14.00 - Ślub

16.00 - Ślub w kościele św. Józefa

18.00 – W intencji Genowefy i Józefa z okazji  50 - lecia ślubu

             oraz  Anny i Dariusza z okazji 20 lecia ślubu – o  Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

 

 

XXIV Niedziela 13.09.2020

8.30 – za śp. Czesławę i Stanisława Rosińskich, oraz za zmarłych Rodziców z obojga stron

10.00 – za śp. Marię i Władysława oraz za śp. Józefę i Czesława

11.30 – za śp. Marię i Bronisława

18.00 – za śp. Stanisława w 30 rocz.  śmierci i za zmarłych z rodziny

Mierzęcin

XXIII Niedziela 06.09.– za Agnieszkę i Damiana Cednarskich w 20 rocznicę ślubu i za śp. męża Bolesława

08.09.2020 Wtorek – za śp. Wandę Kmiotczyk w 1 rocz. śmierci

XXIV Niedziela 13.09.– w 13 rocznicę ślubu za Dominikę i Arkadiusza Babińskich. Oraz za śp. męża Bolesława

Chomętowo

XXIII Niedziela 06.09.2020 - Msza Św. Dożynkowa – dziękczynna za zebrane plony

09.09.2020 Środa -

XXIV Niedziela 13.09.- za śp. Józefa Brygier

Słonów

XXIII 06.09.2020 Niedziela – za śp. Józefa Patora, za śp. Bronisławę, Michała, Teresę, Czesława, Renatę, Mariana z rodziny Łozińskich

10.09.2020 Czwartek – za śp. Zofię Górską od synów Grzegorza i Andrzeja oraz córki Teresy

XXIV Niedziela - 13.09. – za śp. Zofię i Bronisława Dziurdzia

 

 

INTENCJE MSZALNE

31.08.-6.09.2020 r.

 

Poniedziałek 31.08.2020

7.30 - za śp. Czesława Budzianowskiego od uczestników pogrzebu

18.00 – za śp. Janinę Trela – intencja od koleżanki

 

 

Wtorek 01.09.2020

7.30 – za śp. Małgorzatę Pierzak

18.00 – za śp. Janinę i Bronisława Jagiełło i śp. Ewę i Bronisława

 

 

Środa 02.09.2020

7.30 – za śp. Danutę Bogdanowicz od uczestników pogrzebu

18.00 – za śp. Antoninę, Krystynę i Wiktora Danielewskich

 

 

Czwartek 03.09.2020 Św. Grzegorza Wielkiego I Czwartek Miesiąca

7.30 - za wstawiennictwem św. Józefa

18.00 – w intencji naszych Kapłanów, o nowe powołania, także z naszej Parafii, kapłańskie, zakonne i misyjne od Przyjaciół Paradyża

 

 

Piątek 04.09.2020  Pierwszy Piątek Miesiąca

7.30 – za śp. Adama Szostak od uczestników pogrzebu

18.00 – za śp. Marię Czupryniak – intencja od dzieci

 

 

Sobota 05.09..2020 św. Matki Teresy z Kalkuty

7.30 – w intencji Ewy, Grzegorza, Radosława, Aleksandry, Ani, Marysi i Joli

18.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi od Róży Miłosierdzia Bożego

 

 

XXIII Niedziela 06.09.2020

8.30 – za Annę, Eugenię, Michała i zmarłych z rodziny

10.00 – za śp. Kazimierza, zmarłych Rodziców i za śp. Tadeusza i Wojciecha Szczechowskich

11.30 – za śp. Kazimierę Pierzakowską – Gucwa od uczestników pogrzebu (Chrzest)

18.00 – za śp. Jadwigę Witkowską

Mierzęcin

XXII Niedziela 30.08.– za śp. Józefa oraz jego zmarłych rodziców: śp. Katarzynę i Stanisława Kmiotczyk

01.09.2020 Wtorek -

XXIII Niedziela 06.09.– za Agnieszkę i Damiana Cednarskich w 20 rocznicę Ślubu

Chomętowo

XXII Niedziela 30.08.-

02,09,2020 Środa -

XXIII Niedziela 06.09.2020- Msza Św. Dożynkowa – Dziękczynna za zebrane plony

Słonów

XX Niedziela - 30.08. – za śp. Annę, Michała i Janinę

03.09.2020 Czwartek – w intencji wnuka Franciszka, o zdrowie, Boże bł. - intencja od dziadków

XXIII 06.09.2020 Niedziela – za śp. Józefa Patora, za śp. Bronisławę, Michała, Teresę, Czesława, Renatę, Mariana z rodziny Łozińskich

 

INTENCJE  MSZALNE 

24-30.08.2020 r.

 

Poniedziałek     24.08.2020   Św. Bartłomieja Apostoła

7.30           - za śp. Annę Typańską – od uczestników pogrzebu

18.00 – za śp. Janinę Horodyską w 15 rocz. śmierci i za śp. Karolinę Rasławską w 35 rocz. śmierci

 

Wtorek     25.08.2020   św. Ludwika

    7.30 – za śp.  Eugenię Klukowską w 1 rocz. śmierci i za śp. Jana Klukowskiego w 43 rocz. śmierci

    18.00 –  o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Marty i Piotra w 7 rocz. ślubu oraz w  intencji całej Rodziny

 

Środa      26.08.2020 Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

       7.30 – za śp. Karoline i Jana Rasławskich, zmarłych Rodziców z obojga stron oraz za

                  śp. Stanisława Rasławskiego

      18.00 – za śp. Waldemara Tworek z okazji urodzin

 

Czwartek    27.08.2020    św. Moniki

       7.30 -  za śp. Joannę Świgoń – od uczestników pogrzebu

 18.00 – za śp. Zofię Jasińską, śp. Eugeniusza Czaplickiego, śp. Reginę i Władysława Zięba,

              śp. Krystynę Hajri i za dusze w czyśćcu cierpiace

 

Piątek      28.08.2020    św. Augustyna 

7.30 – w intencji Teresy i Stefana Wdowickich z okazji 40 rocznicy ślubu – o Boże  błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej – intencja od dzieci z rodzinami

18.00 – za sp. Wojciecha Kukuła

 

Sobota       29.08.2020  Męczeństwo św. Jana Chrzciciela
       8.30 – za śp. Czesława Żendełek w 5 miesiąc po śmierci

        18.00 za śp. Mariannę, Władysława i Jana Podhajny

 

XXII Niedziela    30.08.2020

 8.30 – za śp. Janinę, Władysławę i Jana Dopierała

      10.00 – za śp.Jacka Melerowicz i śp. Mariolę Szczypkowską

 11.30 – za śp. Stefana, Stefanię i Stanisława Golec

18.00 – za śp. Jana Podhajny w 2 rocz. śmierci – intencja od Żony, Dzieci i Wnuków

 

Mierzęcin

XXI Niedziela 23.08. – za śp. Franciszka oraz zmarłych rodziców Mariannę i Edwarda Biczysko - o spokój nieba

XXII Niedziela 30.08.–  za śp. Józefa oraz jego zmarłych rodziców: śp. Katarzynę i Stanisława Kmiotczyk

  

Chomętowo

XXI Niedziela  23.08. – za śp. Józefa Brygier

XXII Niedziela 30.08.-

 

Słonów

XXI Niedziela 23.08. – za śp. Tadeusza Zawadzkiego i zmarłych Rodziców z obojga stron

XX Niedziela - 30.08. – za śp. Annę, Michała i Janinę

 

 

 

INTENCJE  MSZALNE 

17-23.08.2020 r.

Poniedziałek     17.08.2020   Św. Jacka

7.30           - za Parafian

18.00 – za śp. zmarłych Sąsiadów - z bloku Wojska Polskiego 14

 

Wtorek     18.08.2020

    7.30 – za śp.  Michała , Kaspra z rodziny Karaźniewicz oraz za śp. Eleonorę, Michała, Jerzego i 

                śp. Tomasza z rodziny Ingielewicz

    18.00 – w intencji Krystyny Buczyńskiej z okazji 80 urodzin – o Boże błogosławieństwo,

                 opiekę Matki Bożej i św. Józefa – od Róży Chrysusa Króla

 

Środa       19.08.2020

       7.30 – za śp. Małgorzatę Pierzak

      18.00 – za śp. Siostrę Krystynę Hajri w 7 miesiąc po śmierci

 

Czwartek    20.08.2020  św. Bernarda opata   

       7.30 -  za śp. Marię Chodyło – od uczestników pogrzebu

 18.00 – za śp. Jana w 7 rocz. śmierci i za zmarłych z Rodziny  (po Mszy Św. Chrzest)

 

Piątek      21.08.2020 św. Piusa X – papieża

7.30 – za śp. Beatę Fijołek i śp. Waldemara Burkowskiego

18.0         w intencji Zosi, Janiny, Emilii i Wojciecha z racji urodzin – o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej

 

Sobota       22.08.2020  Najświętszej Maryi Panny Królowej
       8.30 – za śp. Marka Jadwiżyc

      16.00 - ślub (św. Józef)

18.0           za śp. Leonardę Olejnik w 2 rocz. śmierci  (Po Mszy Św. Chrzest)

 

XXI Niedziela    23.08.2020

 8.30 – za śp. zmarłych z rodziny Stochaj – śp. Eugeniusza, Janinę, Wincentego i Piotra

      10.00 – za śp. Czesława (on) Burda w 35 rocz. śmierci

 11.30 – za Parafian – Chrzest

18.00 – za śp. Jerzego Fliszta – intencja od Rodziców

Mierzęcin

XX Niedziela 16.08.–  za śp. Stefana Spieler w 2 rocz. śmierci – o dar życia wiecznego

XXI Niedziela 23.08. – za śp. Franciszka oraz zmarłych rodziców Mariannę i Edrwara Biczysko - o spokój nieba

 

Chomętowo

XX Niedziela 16.08.- w intencji Janiny i Jana w 5 rocz. ślubu – o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski

XXI Niedziela  23.08. – za śp. Józefa Brygier

 

Słonów

XX Niedziela - 16.08. – za śp. Janinę Krawczyk, za śp. Stefanię Górniacką i za

śp. Tomasza Górniackiego

XXI Niedziela 23.08. – za śp. Tadeusza Zawadzkiego i zmarłych Rodziców z obojga stron

 

INTENCJE  MSZALNE 

10-16.08.2020 r.

Poniedziałek     10.08.2020  Św. Wawrzyńca

7.30           - za Agnieszkę Staszak w 40 rocznicę urodzin, o Boże bł. opiekę Matki Bożej – intencja od Mamy

18.00 – w intencji siostry Agaty i syna Jacka o Boże bł. potrzebne łaski z okazji 50 urodzin – intencja od Mamy i siostry Ireny

 

Wtorek     11.08.2020 Św. Klary 

    7.30 – za śp.  Wasyla Krajnik w 4 miesiąc po śmierci

    18.00 – za śp. Tadeusza i Annę Lewandowskich

 

Środa       12.08.2020

       7.30 – za Parafian

      18.00 – za śp. Annę, Michała i Jolantę Patrosz – intencja od Rodzin: Łapetów i Wieczorków

 

Czwartek    13.08.2020 

       7.30 -  za Parafian

 18.00 – O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Ani i Krzysia z okazji ich Imienin oraz za zmarłych ich Rodziców

 

Piątek      14.08.2020 św. Maksymiliana Marii Kolbego

7.30 – w 50 rocznicę Sakramentu małżeństwa za Mariannę i Józefa Hubert

18.00 – w intencji Maksymiliana o Boże bł. potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej z okazji 1 urodzin i imienin

Sobota       15.08.2020 Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny
       8.30 – w intencji Marii z okazji Imienin o Boże bł. opiekę Matki Bożej i św. Józefa

      10.00 – za św. Józefę i Ryszarda Sławińskich

11.30       – za śp. Mariannę, Stanisława Kubiak i wszystkich zmarłych z rodziny

13.0           – Chrzest

18.00 – za śp. Stefana Garczyńskiego i śp. Rodziców z obojga stron

XIX Niedziela    16.08.2020

 8.30 – za śp. Janinę i Wacława Sawoch

      10.00 –w intencji Aleksandry, Wojciecha, Zofii i Janiny o Boże bł. potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej z okazji urodzin

 11.30 – W intencji Krystytny w 80 rocznicę urodzin – intencja od dzieci i wnuków

18.00 – za śp. zmarłych Rodziców: Kazimierę i Czesława Jędrusiak oraz śp. brata Henryka

 

Mierzęcin

XIX Niedziela 9.08. – za śp. Helenę w 14 rocz. śmierci i za śp. Romana w 11 rocz. śmierci - o Boże Miłosierdzie

 Wniebowzięcie NMP -15.08. - o Boże bogosławiństwo dla Marii

XX Niedziela 16.08.–  za śp. Stefana Spieler w 2 rocz. śmierci – o dar życia wiecznego

Chomętowo

XIX Niedziela  9.08. – za Dzieci o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i o dary Ducha Świętego

Wniebowzięcie NMP -15.08. - za śp. mamę Zofię Czarniecką

XX Niedziela 16.08.- w intencji Janiny i Jana w 5 rocz. ślubu – o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski

Słonów

XIX Niedziela 9.08. – w intencji Chrześniaków- o wiarę, nadzieję i miłość dla nich i ich rodziców

Wniebowzięcie NMP -15.08. - za śp. Annę, Danutę i Stanisława Miziniak

XX Niedziela - 16.08. – za śp. Janinę Krawczyk, za śp. Stefanię Górniacką i za

śp. Tomasza Górniackiego

 

INTENCJE  MSZALNE 

3-9.08.2020 r.

Poniedziałek     3.08.2020 

7.30           - za wstawiennictwem św. Józefa

18.00 - za śp. Jana Wieczer - Msza Św. gregoriańska (29)

 

Wtorek     4.08.2020   św. Jana Marii Vianneya

    7.30 – za śp.  za śp. Macieja Tomalka

    18.00 – za śp. Jana Wieczer - (zakończenie Mszy Św. gregoriańskich)

 

Środa       5.08.2020

       7.30 – za śp. Władysława Świątek w 6 rocz. śmierci

      18.00 – za śp. Martę i Klemensa – int. od Córki z Rodzinami

 

Czwartek    6.08.2020  Przemienienie Pańskie

       7.30 -  za śp. Marię Goliszek w 2 rocz. śmierci oraz za śp. Marię i Mieczysława Goliszek,

oraz  zmarłych z rodziny

 18.00 – W intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne  także z naszej parafii – intencja od Przyjaciół Paradyża

 

Piątek      7.08.2020 św. Sykstusa II, papieża

7.30 –  dziękczynna w 10 rocz. ślubu oraz o dar potomstwa – przez wstawiennictwo św. Józefa

17.00 – Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych, Rodziców, Chrzestnych i Bliskich

 16.00 – śub w Mierzęcinie

18.00 – w intencji Tomasza z okazji 18 urodzin – o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej

 

Sobota       8.08.2020 św. Dominika 
      7.30 –  za śp. Janinę, Hilarego Horodyskich oraz zmarłych z rodziny z obojga stron

      10.00 – Pierwsza Komunia Święta

      18.00 –  Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi – od Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

XIX Niedziela    9.08.2020

 8.30 – za śp. Kazimierza Skałeckiego, śp. Stefanię Wróblewską i Annę Adamik

      10.00 za śp. Krzysztofa Budkę w 1 rocz. śmierci oaz za śp. Stanisława Budkę, Faustynę i Antoniego Kielek

 11.30 – W inencji Dziadków Dzieci Komunijnych

18.00 – za śp. Krystynę Hajri – intencja od rodziny Wieczorków i Łapetów

Mierzęcin

XVIII Niedziela 2.08.– za śp. Stanisława (on) w 7 rocz. śmierci i za śp. Annę, Eleonorę, Edwarda i Zygmunta Pluta

Wtorek 4.08. – nie ma Mszy Św.

XIX Niedziela 9.08. – za śp. Helenę w 14 rocz. śmierci i za śp. Romana w 11 rocz. śmierci - o Boże Miłosierdzie

 

Chomętowo

XVIII Niedziela 2.08.- za śp. Reginę, Józefa Janowskich oraz za śp. Władysławę Miszczak

Środa 5.08 – nie ma Mszy Św.

XIX Niedziela  9.08. – za Dzieci o błogosławięństwo Boże, opiekę Matki Bożej i o dary Ducha Świętego

 

Słonów

XVIII Niedziela - 2.08. – za śp. Jolantę Dziurdzia w 8 rocz. śmierci

Czwartek 6.08. – nie ma Mszy Św.

XIX Niedziela 9.08. – W intencji Chrześniaków- o wiarę, nadzieję i miłość dla nich i ich rodziców

INTENCJE  MSZALNE 

27.07.- 2.08. 2020 r.

 

Poniedziałek     27.07.2020 

7.30           - za śp. Czesława Żendełek – od uczestników porzebu

18.00 - za śp. Jana Wieczer - Msza Św. gregoriańska (22)

 

Wtorek     28.07.2020  św. Szarbela Makhluf

    7.30 – za śp.  za śp. Czesława Żendełek w 4 miesiąc po śmierci

    18.00 – za śp. Jana Wieczer - Msza Św. gregoriańska (23)

 

Środa       29.07.2020 św. Marty

       7.30 – za śp. Henryka Bosy – od uczestników pogrzebu

      18.00 – za śp. Jana Wieczer - Msza Św. gregoriańska (24)

 

Czwartek    30.07.2020  św. Piotra Chryzologa

       7.30 -  za Parafian

 18.00 - za śp. Jana Wieczer - Msza Św. gregoriańska (25)

 

Piątek      31.07.2020 św. Ignacego z Loyoli

7.30 –  za śp. Józefę i Michała Krzyna oraz zmarłych z rodziny z obojga stron

16.00 – Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych, Rodziców, Chrzestnych i Bliskich

18.00 - za śp. Jana Wieczer - Msza Św. gregoriańska (26)

 

Sobota       1.08.2020  św. Alfonsa Marii Liguori
      7.30 –  W intencji Ewy, Grzegorza, Radosłąwa , Aleksandry, Ani, Marysi i Joli

      10.00 – Pierwsza Komunia Święta / o godz. 12.00 Chrzest

      18.00 –  za śp. Jana Wieczer - Msza Św. gregoriańska (27)

 

XVIII Niedziela    2.08.2020   

 8.30 – za śp. Jana Wieczer - Msza Św. gregoriańska (28)

      10.00 za śp. Jarosława Szymko w 17 rocz. śm., za śp. Anielę, Grzegorza Szylak

 11.30 – Komunijne w inencji rodzeństwa Dzieci Komunijnych - Chrzest w czasie Mszy Św.

18.00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocydla Elizy, Leny i Sebastiana

Mierzęcin

XVII Niedziela 26.07. – Za Jadwigę i Jerzego w 55 rocz. Ślubu – intencja od Dzieci i Wnuków

Wtorek 28.07. – nie ma Mszy Św.

XVIII Niedziela 2.08.– za śp. Stanisława (on) w 7 rocz. śmierci i za śp. Annę, Eleonorę, Edwarda i Zygmunta Pluta

 

Chomętowo

XVII Niedziela  26.07. – Za śp. Mariannę i Mieczysława Przyszło

Środa 29.07 – nie ma Mszy Św.

XVIII Niedziela 2.08.- za śp. Reginę, Józefa Janowskich oraz za śp. Władysławę Miszczak

 

Słonów

XVII Niedziela 26.07. – za śp. Mariannę, męża Franciszka Jego zmarłych rodziców i rodzeństwo

Czwartek 30.07. – nie ma Mszy Św.

XVIII Niedziela - 2.08. – za śp. Jolantę Dziurdzia w 8 rocz. śmierci

 

INTENCJE  MSZALNE 

20-26.07.2020 r.

 

Poniedziałek     20.07.2020  bł. Czesława

7.30           - za śp. Bronisławę Iwańską i zmarłych z Jej rodziny

18.00 - za śp. Jana Wieczer - Msza Św. gregoriańska (15)

 

Wtorek     21.07.2020 

    7.30 – za śp. Michała, Kaspra z rodz. Karaźniewicz, oraz za śp. Eleonorę, Michała, Jerzego, Tomasza z rodziny Ingielewicz

    18.00 – za śp. Jana Wieczer - Msza Św. gregoriańska (16)

 

Środa       22.07.2020 św. Marii Magdaleny

       7.30 – za śp. Franciszka Buchowieckiego – od uczestników pogrzebu

      18.00 – za śp. Jana Wieczer - Msza Św. gregoriańska (17)

 

Czwartek    23.07.2020  św. Brygidy - Partronki Europy

       7.30 -  za sp. Karolinę i Jana Rasławskich oraz za zmarłych Rodziców z obojga stron

 18.00 - za śp. Jana Wieczer - Msza Św. gregoriańska (18)

 

Piątek      24.07.2020

7.30 –  za śp. Janinę Treler – od uczestników pogrzebu

16.00 – Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych, Rodziców, Chrzestnych i Bliskich

18.00 - za śp. Jana Wieczer - Msza Św. gregoriańska (19)

 

Sobota       25.07.2020  św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa - partona kierowców
      7.30 –  za śp. Władysława Fliszta – int. Od syna Zbigniewa

      10.00 – Pierwsza Komunia Śiwęta

      18.00 –  za śp. Jana Wieczer - Msza Św. gregoriańska (20)

 

XVI Niedziela    26.07.2020    św. Anny i Joachima

 8.30 – za śp. Jana Wieczer - Msza Św. gregoriańska (21)

      10.00 za śp. Teresę Żendełek z okazji urodzin    (Chrzest Święty)

 11.30 – za śp. Jana Michalczyk w rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny

18.00 – W intencji Rodziców i Rodziców Chrzestnych dzieci komunijnych

Mierzęcin

XVI Niedziela 19.07.– za śp Rodziców - Anielę i Władysława

Wtorek 21.07. – nie ma Mszy Św.

XVII Niedziela 26.07. – Za Jadwigę i Jerzego w 55 rocz. Ślubu – intencja od Dzieci i Wnuków

Chomętowo

XVI Niedziela 19.07.-  za śp. Martę i Wincentego Wróbel

Środa 22.07 – nie ma Mszy Św.

XVII Niedziela  26.07. – Za śp. Mariannę i Mieczysława Przyszło

Słonów

XVI Niedziela - 19.07. – za śp. Stanisławę i Władysława Czupryniak

Czwartek 23.07. – nie ma Mszy Św.

XVII Niedziela 26.07. – za śp. Mariannę, męża Franciszka Jego zmarłych rodziców i rodzeństwo

 

INTENCJE  MSZALNE 

06.-12.07.2020 r.

 

Poniedziałek     6.07.2020  Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

7.30           za śp. Waldemara Ścibło

18.00 za śp. Jana Wieczer - Msza Św. gregoriańska (1)

 

Wtorek     7.07.2020 

    7.30 – za śp. Romana Pierzak w 21 rocz. śm.

    18.00 – za śp. Jana Wieczer - Msza Św. gregoriańska (2)

 

Środa       08.07.2020 św. Jana z Dukli

       7.30 – za śp. Józefa i Wandę Ścibło – z okazji imienin i urodzin

      18.00 – za śp. Jana Wieczer - Msza Św. gregoriańska (3)

 

Czwartek    09.07.2020

       7.30 -  za śp. zmarłych z rodziny Hubertów, Krzemińskich oraz z rodz. Grąckich i Pikułów

 18.00 - za śp. Jana Wieczer - Msza Św. gregoriańska (4)

 

Piątek      10.07.2020

7.30 –  za śp. Wasyla Krajnik w 3 miesiąc po śmierci

18.00 - za śp. Jana Wieczer - Msza Św. gregoriańska (5)

 

Sobota       11.07.2020  św. Benedykta Opata
      7.30 –  za śp. Eugeniusza Stochaj w 5 rocznicę śmierci

      18.00 –  za śp. Jana Wieczer - Msza Św. gregoriańska (6)

 

Niedziela    12.07.2020

 8.30 –  za śp. Jana Wieczer - Msza Św. gregoriańska (7)

      10.00 za śp. Zygmunta Pluta w 1 rocznicę śmierci, za śp. Dawida Ścibisz, Helenę i Jana Getka

 11.30- za Parafian

18.00 –w intencji Magdy, Piotra, Mariana, Bogdana o Boże bł. potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej z okazji urodzin

 

 

Mierzęcin

XIV Niedziela 5.07.– z okazji 9 rocznicy ślubu Mateusza i Małgorzaty

Wtorek 7.07 – nie ma Mszy Św.

XV Niedziela 12.07.2020 – za Firmę   (Chrzest)

 

Chomętowo

XIV Niedziela 5.07.2020-  w intencji ojca Piotra od Dzieci Bożych

Środa 8.07 – nie ma Mszy Św.

XV Niedziela  12.07. – za śp. Annę i Andrzeja Roszak oraz zmarłych z rodzin: Roszak i Piotrowskich

 

Słonów

XIV Niedziela - 5.07.2020 – w int. Tobiasza z okazji 18 urodzin o błog. Boże i potrzebne łaski

Czwartek 9.07 – za Elżbietę o zdrowie i błog. Boże oraz o opiekę Matki Bożej

XVI Niedziela 12.07. – za śp. Bronisławę Łozińską od Wnuka Tomasza z Rodziną

INTENCJE  MSZALNE 

29.06.-05.07.2020 r.

 

Poniedziałek     29.06.2020  św. Apostołów Piotra i Pawła

7.30           W intencji ks.Piotra z okazji Imienin

18.00 w intencji ks. Proboszcza z okazji Imienin. Błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i św. Józefa

 

Wtorek     30.06.2020 

    7.30 – za śp. Jana Bagińskiego

    18.00 – za śp. Mariana, Melanię, Izydora Jacenik

 

Środa       01.07.2020

       7.30 – za wstawiennictwem św. Józefa

      18.00 – w intencji Filipa, Adasia i Franciszka, o Boże bł. potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej

 

Czwartek    02.07.2020

       7.30 -  za śp. Macieja Tomalka

 18.00 za śp. Jolantę Patrosz w 1 rocz. śmierci – intencja od siostry Teresy z rodziną i Mamy (Chrzest)

 

Piątek      03.07.2020 I Piątek Miesiąca (św. Tomasza Apostoła)

7.30 –  za śp. Waldemara Ścibło z okazji Imienin

18.00 –  za śp. Władysława i Rodziców z obojga stron (Chrzest)

 

Sobota       04.07.2020  Pierwsza Sobota Miesiąca
      7.30 –  w intencji Ewy, Grzegorza, Radosława, Aleksandry, Ani, Marysi i Joli

      18.00 –  Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi - od Róży Matki Bożej Fatimskiej

 

Niedziela    05.07.2020 XIV Niedziela zwykła

 8.30 –  z okazji 60 urodzin o zdrowie, Boże bł. opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Andrzeja

      10.00 za śp. Zofię Olkiewicz w 25 rocznicę śmierci i za śp. Jana Olkiewicz

 11.30- za śp. Władysława i Eugenię Wieczór

18.00 – za Parafian

 

 

Mierzęcin

 

XII Niedziela 28.06.2020 – za zmarłych z rodziny Cadler, Mąkosza i Szydłowskich

Wtorek 30.06 – nie ma Mszy Św.

Niedziela 5.07.–rez. Maćków

 

Chomętowo

XII Niedziela 28.06.2020-  za śp. Władysławę Brygier z racji urodzin

Środa 1.07 – nie ma Mszy Św.

Niedziela  5.07. – w intencji Ojca Piotra od Dzieci Bożych

 

Słonów

XII Niedziela - 28.06.2020 – w int. ks. Proboszcza o Boże błog. opiekę Matki Bożej – od Róż Różańcowych  ( składkowa Msza Św. była w Chomętowie w środę 24.06.2020)

Czwartek 2.07 – nie ma Mszy Św.

Niedziela 5.07. – w intencji Tobiasza z racji 18 urodzin o Boże bł. i łaski

 

INTENCJE  MSZALNE 

22-28.06.2020 r.

Poniedziałek     22.06.2020

7.30           Za śp. Siostrę Krystynę Hajri w 5 miesiąc po śmierci

18.00  za zmarłych Rodziców: Teresę i Czesława Łozińskich i śp. Alinę Majchrzak

Wtorek     23.06.2020 

    7.30 – w intencji Janiny, Wandy z okazji Imienin, o Boże bł. potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej

    18.00 – za śp.Jerzego Fliszta – intencja od Rodziców

 

Środa       24.06.2020 Narodzenie Św.Jana Chrzciciela

       7.30 – za śp. Bazyli Ryżyk w 18 rocznicę śmierci

      18.00 – za śp.Wandę, Jana, Józefa Uss i śp.Dziadków z obojga stron

 

Czwartek    25.06.2020

       7.30 -  za śp. Czesława Żendełek w 3 miesiąc po śmierci

 18.00 za śp. Henię i Franciszka Szeremet

 

Piątek     26.06.2020

7.30 –  za śp. zmarłych z rodziny Szczechowskich

18.00 –  w intencji Ireny z okazji 70 rocznicy urodzin o Boże bł. potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej – intencja od rodziny

 

Sobota       27.06.2020
      7.30 –  za śp. Władysława Świątek w dniu urodzin i imienin
       14.30– Ślub

       16.00 - Ślub

      18.00 –  za śp. Jana i Wandę Antoniewicz i zmarłych z rodziny

 

Niedziela    28.06.2020

 8.30 – za śp. Piotra Witkowskiego z okazji Imienin i śp. Joannę Witkowską

      10.00 za śp. Genowefę, Józefa i Stanisława Szczypkowskich

 11.30- za śp. Mariannę, Michała Wawrzyniak, za Mariannę i Władysława Pietrzyk – intencja od dzieci   (Chrzest)

18.00 – za Parafian

Mierzęcin

Niedziela 21.06.–za śp. Rodziców Helenę i Feliksa oraz zmarłych Dziadków – sp. Stanisławę i Stanisława – int. od Dzieci

Wtorek 23.06 – za śp. Kazimierza Itczak, śp. Kazimierę i Antoniego Trębackich i śp. Annę Grykszak

XII Niedziela 28.06.2020 – za zmarłych z rodziny Cadler, Mąkosza i Szydłowskich  

 

Chomętowo

Niedziela  21.06. – za śp. Irenę i Stanisława

Środa 24.06 – Msza Św. składkowa ze Słonowa, modlitwa o urodzaje

XII Niedziela 28.06.2020-  za śp. Władysławę Brygier z racji urodzin

 

Słonów

Niedziela 21.06. – za śp. Marcina Rolnego i śp. Wacława Zajkowskiego

Czwartek 24.06 – za śp. Pawła Zblewskiego

XII Niedziela  28.06.2020 – w intencji ks. Proboszcza o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej od Róż Różańcowych

(Słonów - składkowa – w środę 24.06 o 19.00 w Chomętowie – 28.06 wspomnienie modlitewne w Słonowie)

 

INTENCJE  MSZALNE 

15-21.06.2020 r.

Poniedziałek     15.06.2020

7.30           Za śp. Rodziców z obojga stron, za śp. męża Edwarda, syna Tadeusza w 15 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

18.00  o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Adriana z rodziną

 

Wtorek     16.06.2020 

    7.30 – w rocznicę śmierci Władysława

    18.00 – za śp.z rodziny Nerczyńskich i Szczechowskich

 

Środa       17.06.2020 Św. Brata Alberta Chmielowskiego

       7.30 – za śp. Beatę Fijołek w 1 rocznicę śmierci i za śp. Waldemara Burkowskiego

      18.00 – za śp.Teresę Kudła – intencja od sąsiadów

 

Czwartek    18.06.2020

       7.30 -  za śp. Marię Polarek Zioła od uczestników pogrzebu

 18.00 za śp. Władysław Plewako w 9 rocznicę, zmarłych Rodziców z obojga stron i zmarłych z rodziny

 

Piątek     19.06.2020 Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

7.30 –  za śp. Wacław Antosik w 29 rocznicę śmierci, o łaskę Miłosierdzia Bożego i łaskę Nieba

18.00 – w intencji Weroniki z okazji 18 urodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

 

Sobota       20.06.2020  Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
      7.30 – z racji urodzin za śp. Eugeniusza Stochaj
      13.00– za Helenę Klincewicz z okazji 90 urodzin

      18.00 –  za śp. Tadeusza Pasińskiego w 11 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Pasińskich i Poćwiardowskich

 

Niedziela    21.06.2020

 8.30 – za śp. Józefa Ziobrowska w 10 rocznicę śmierci i śp. Julię

      10.00 za śp. Stanisława w 12 rocznicę śmierci i śp. Julię

 11.30- za Parafian, (Chrzest)

18.00 – za śp. Krystynę Hajri w 5 miesiąc po śmierci – intencja od rodzin Patrosz i Łukomskich

Mierzęcin

Niedziela 14.06. – za śp. Cyrylę i Andrzeja Hłód, za śp Artura, Waldemara Kopala i św.p Helenę, Teofila Płócienniczak

Wtorek 16.06 – za śp. Józefa, Stanisławę, Władysława Dubickich oraz za zamrłych Rodziców z obojga stron – intencja od rodziny Niecko

Środa – ślub o godz. 16.00

XII Niedziela  21.06.–za śp. Rodziców Helenę i Feliksa oraz zmarłych Dziadków – sp. Stanisławę i Stanisława – int. od Dzieci

 

Chomętowo

Niedziela 14.06  - za śp. Helenę i Ignacego oraz śp. Piotra Króla

Środa 17.06 - za dzieci o błog. Boże i opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego

XII Niedziela  21.06. –

 

Słonów

Niedziela 14.06.2020– za śp. Edwarda Książek w 6 rocz. i zmarłych Rodziców

Czwartek 18.06 – za zmarłych z rodziny Dydów, Michalskich i Tkaczów

XII Niedziela  21.06. – za śp. Marcina Rolnego i śp. Wacława Zajkowskiego

(Słonów - składkowa – w środę 24.06 o 19.00 w Chomętowie – 28.06 wspomnienie modlitewne w Słonowie)

 

INTENCJE  MSZALNE 

8 -14.06.2020 r.

Poniedziałek     08.06.2020 Św. Jadwigi Królowej

7.30           Za śp. Waldemara Tworek z okazji Imienin

18.00  w intencji Aldony, Eulalii, Bronisławy, Weroniki, Pani Gieni i Ireny o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej

 

Wtorek     09.06.2020  św. Efrema

    7.30 – za śp. Franciszeka Juszczak

    18.00 – za śp.Agatę i Stanisławę Michalak

 

Środa       10.06.2020

       7.30 – za śp. Rodziców: Stanisławę i Franciszka

      18.00 – za śp. Romana Przysło

 

Czwartek    11.06.2020 Boże Ciało

   8.30 – za śp. Zbigniewa w 25 rocznicę śmierci

      10.00o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla córki Anny z rodziną

 11.30- za śp. ks. Adama o życie wieczne w 6 rocznicę śmierci

Chrzest

18.0           – za śp. Teresę Kudła

 

Piątek     12.06.2020

7.30 –  za śp. Wasyla Krajnik w 2 miesiąc po śmierci

18.00– w intencji Iwony, Marleny, Michała i Mikołaja o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej

 

Sobota       13.06.2020  Św. Antoniego z Padwy
      7.30 – za śp. Władysława Fliszta – intencja od żony

     18.00 –  

 

Niedziela    14.06.2020

 8.30 – o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy i o Dary Ducha Św. dla Tomasza

      10.00w intencji Karola z okazji 10 urodzin z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki  

    Bożej – intencja od Rodziców

 11.30- za Parafian

18.00 – za śp. Halinę Parczewską w 9 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Bosych i Kozłowskich

 

Mierzęcin
Niedziela Trójcy Przenajświętszej 07.06.2020 – za śp. Katarzynę, Bolesława i Otylię Podleckich
Czwartek - Boże Ciało  11.06 – w 21 rocz. śmierci śp. Józefa Woźniak, za śp.Kazimierę, Józefa i
Mirosława (on)
Niedziela 14.06.2020 – za śp. Cyrylę i Andrzeja Hłód, za śp Artura, Waldemara Kopala i św.p Helenę,
Teofila Płócienniczak
Chomętowo
Niedziela Trójcy Przenajświętszej 07.06.2020  - za śp. Józefa Przyszło
Czwartek - Boże Ciało  11.06 - za śp. ks. Andrzeja Wręczyckiego
Niedziela 14.06.2020 –

Słonów
Niedziela Trójcy Przenajświętszej -07.06.2020– za śp. Henryka Dura
Czwartek - Boże Ciało  11.06 - (R)
Niedziela 14.06.2020 – za śp. Edwarda Książek w 6 rocznicę i za zmarłych Rodziców

INTENCJE  MSZALNE 

1 - 7.06.2020 r.

Poniedziałek     1.06.2020 NMP Matki Kościoła

7.30           Za wstawiennictwem św.Józefa

18.00  za śp. siostrę Annę Typańską Wyrwa

 

Wtorek     2.06.2020 

    7.30 – za śp. Stanisławę Kazimierę Gumna - od uczestników pogrzebu

    18.00 – za śp.Zbigniewa Zaremba w 3 rocz. śmierci i zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny Duda i Zaremba i za Dusze w czyśćcu cierpiące

 

Środa       3.06.2020 św. Karola Lwangi i Towarzyszy

       7.30 – za śp. Macieja Tomalka

      18.00 – za żyjących i zmarłych Członków Róży Matki Bożej Fatimskiej

 

Czwartek    4.06.2020 Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana

       7.30 – za śp. Stanisławę Grudzińską w 10 rocznicę śmierci, za śp. Andrzeja Fulara w 9 rocz. śmierci

18.00 – w intencji naszych Kapłanów i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne także z naszej Parafii - intencja od Przyjaciół Paradyża

 

Piątek     5.06.2020 św. Bonifacego - Pierwszy Piatek

7.30 –  za śp. Józefę i Ryszarda Sławińskich oraz zmarłych z obojga stron

18.00– za śp. Genowefę Kos w 1 rocznicą śmierci – intencja od wnuczki

 
Sobota       6.06.2020  Pierwsza Sobota Miesiąca
      7.30 – w intencji Ewy, Grzegorza, Radosława, Aleksandry, Ani, Marysi i Joli

17.40     – Chrzest

 

18.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi - od Róży Matki Bożej Fatimskiej

 

Niedziela    7.06.2020  Uroczystość Trójcy Świętej

 8.30 – za Parafian

      10.00 za śp. Adam Michalski – intencja od sąsiadów

 11.30- za Agnieszkę o szczęśliwą operację i uzdrowienie

18.00 – za śp. Jana Piskor w 30 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

Mierzęcin

Zesłanie Ducha Świętego  31.05 za śp. Rodziców z obojga stron, Braci i Siostrę

Wtorek 2.06.2020 – za Dzieci i Wnuki

Niedziela Trójcy Przenajświętszej 07.06.2020 – za śp. Katarzynę, Bolesława i Otylię Podleckich

 

Chomętowo

Zesłanie Ducha Świętego 31.05.   za śp. Władysława, Marię i Zbysław i Bożenę

Środa- 03.06.2020 – za śp. Władysławę Brygier - od uczestników pogrzebu

Niedziela Trójcy Przenajświętszej 07.06.2020  - za śp. Józefa Przyszło

 

Słonów

Zesłanie Ducha Świętego  31.05 –za Rodziców: Mariannę i Franciszka Kaczmarek

Czwartek  04.06.2020 –Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

za śp. Bronisławę Łozińską – intencja od wnuczki Agnieszki z mężem i synem

Niedziela Trójcy Przenajświętszej -07.06.2020– za śp. Henryka Dura

 

INTENCJE  MSZALNE 

25.05 -31.05.2020 r.

Poniedziałek      25.05.2020

7.30           W intencji ks.Piotra w rocznicę święceń

18.00  za śp. Marię i Stefana Nowak

 

Wtorek     26.05..2020  św. Filipa Nereusza

    7.30 – w intencji Rodziców żyjących i zmarłych z obojga stron

    18.00 – za śp. Mariannę, Michała i brata Zygmunta

 

Środa       27.05.2020

       7.30 – za śp. Mariannę Ciołek od uczestników pogrzebu

      18.00 – za śp. Józefa Zielińskiego w 1 rocznicę śmierci

 

Czwartek       28.05.2020

       7.30 – za śp. Czesława Żendełek w 2 miesiąc po śmierci

18.00 – za śp. Andrzeja i zmarłych z rodziny

 

Piątek     29.05.,2020 św. Urszuli Ledóchowskiej

7.30 –  za śp. Ryszarda Zaskórskiego w 2 miesiąc po śmierci

18.00– za śp. Józefę Chorzępa intencja od córki z mężem i syna

 
Sobota       30.05.2020
      7.30 – za śp.Krystynę Hajri od pracowników przedszkola

18.00 – za śp. Katarzynę i Stefana Wardęga z okazji Dnia Matki i Ojca

 

Niedziela    31.05.2020 Uroczystość Zesłania Ducha Św.

 8.30 – za Parafian

      10.00 za śp. zmarłych Rodziców: Józefę i Józefa Kopala w rocznicę śmierci

 11.30- za śp. Zofię, Mariannę, Franciszka Cadler – intencja od dzieci z rodzinami

18.00 – za śp. zmarłych z rodziny Rojna i Jurasz

 

Mierzęcin

Wniebowstąpienie -  24.05. – W int. Aleksandry i Józefa z okazji 55 rocz. ślubu - o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata – int. od Dzieci

Wtorek 26.05.2020 – W intencji mamy Janiny o potrzebne łaski a dla śp. Alfredy o niebo z okazji Dnia Matki

VI Niedziela Wielkanocna 31.05 –  (R)

Chomętowo

 Wniebowstąpienie -17.05 – za śp. Weronikę i Michała Pańczuk

Środa- 27.06.2020 –

VII Niedziela Wielkanocna 31.05.  w intencji dzieci z okazji Dnia Dziecka – o Boże błog. opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego

Słonów

Wniebowstąpienie -24.05. – za śp. Stanisławę i Józefa (on)  Czupryniak oraz śp. Genowefę i Stanisława (on)

Czwartek – 28.06.2020 – za śp. Siostrę Krystynę

VI Niedziela Wielkanocna 31.05 –za Rodziców: Mariannę i Franciszka Kaczmarek

 

 

 

INTENCJE  MSZALNE 

18.05 -24.05.2020 r.

Poniedziałek      18.05.2020

7.30        za śp. Wasyla Krajnik od szwagierki Ireny Kiełbasa

18.00  O liczne święte powołania kapłańskie – intencja od Róży Chrzystusa Króla

 

Wtorek      19.05..2020 

    7.30 – za śp. siostrę Krystynę Hajri w 4 miesiąc po śmierci

    18.00 – za śp. Mariana Kwiatkowskiego w 8 rocznicę śmierci

Środa     20.05.2020 św. Bernardyna ze Sieny

       7.30 – za śp. Wasyla Krajnik od szwagierki Anny Główczyk

      18.00 – za śp. Bogdana Kostkę w rocznicę śmierci

 

Czwartek       21.05.2020

       7.30 – za śp. Czesława – intencja od sąsiadki Teresy Szymczak z ul.Wileńskiej

18.00 – za śp. Władysławę Wiejas w 23 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

 

Piątek    22.05.,2020

7.30 –   za śp. Wasyla Krajnik od szwagierki Anny Główczyk

18.00– za śp. Kazimierza i Janinę Szerwińskich i zmarli z rodziny Szerwińskich

 
Sobota    23.05.2020
      7.30 – za śp. Zygmunta Krygier, śp. Zofię, Stanisława Zawadzkich i śp. Helnę, Marcina, Henryka Biały

18.00 – za Maję w 18 rocznicę urodzin

 

Niedziela    24.05.2020 Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

 8.30 – za śp. Joannę Witkowską z okazji imienin i za śp. Piotra Witkowskiego

      10.00 za śp. Władysławę Wiejas

 11.30- za Parafian

18.00 – za śp. Jolantę Patrosz i śp. Andrzeja Łapeta – intencja od mamy

 

Mierzęcin

VI Niedziela Wielkanocna 17.05 – za śp. Zofię i Władysława Duczmańskich

Wtorek 19.05.2020 –

VII Niedziela Wielkanocna 24.05. – W int. Aleksandry i Józefa z okazji 55 rocz. ślubu - o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata – int. od Dzieci

Chomętowo

VI Niedziela Wielkanocna 17.05 – za śp. Weronikę i Michała Pańczuk

Środa- 20.05.2020 –

VII Niedziela Wielkanocna 24.05. – za śp. Władysława (on),  Marię, Zbysława i Bożenę

Słonów

VI Niedziela Wielkanocna 17.05 za śp. Stanisława Mrożek, śp. Marie Mrożek, śp. Jana Mrożek, śp. Andrzeja Krawczyk i śp. Feliksę oraz  śp. Feliksę Dziura

Czwartek – 21.05.2020 – O liczne i święte powołania kapłańskie , zakonne i misyjne

VII Niedziela Wielkanocna 24.05. – za śp. Stanisławę i Józefa (on)  Czupryniak oraz śp. Genowefę

 i Stanisława (on)

 

 

 

INTENCJE  MSZALNE

11.05. – 17.05. 2020 r.

 

 

Poniedziałek 11.V.2020

7.30 – za śp. Czesława (on) – int. od Siostry Zofii i Selwiny z Rodziną

 18.00  - za śp. Marka Jadwiżyc

 

Wtorek - 12. V  

         7.30 – za śp. Czesława (on) – int. od kuzyna Kazimierza z Rodziną

        18.00 – za śp. Macieja Tomalka od Sąsiadów wspólnoty nr 13

 

Środa - 13. V – Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej

         7.30 – za śp. Teresę Pocheć – od uczestników pogrzebu

        18.00 – w intencji Sebastiana o Boże błog. i potrzebne łaski – int. od Rodziców

 

Czwartek - 14.V  - św. Macieja Apostoła

7.30 – za śp. Wasyla Krajnik – od Janiny i Andrzeja Kiełbasa z Nowego Sącza z Rodziną

18.00 -  za śp. Herberta Najdzion w 22 rocz. smierci

 

Piątek - 15. V 

         7.30 – za śp. Wasyla Krajnik od Janiny i Andrzeja Kiełbasa z Nowego Sącza wraz z Rodziną

         18.00 – za śp. Janusza Woronowicz i zmarłych z Rodziny

Sobota - 16. V  św. Andrzeja Boboli - Patrona Polski

         7.30 – za Sławomira w 19 rocz. oraz za Annę i Franciszka

        18.00 –za śp. Helenę (w 25 rocz.) i Józefa Wdowickich oraz za śp. syna Adama Maliszewskiego

 

Niedziela   17. V.2020   VI Niedziela Wielkanocna

8.30 – Za Siostrę Małgorzatę z racji urodzin

         10.00 – za śp. Mariannę i Stanisława Chmielewskich i zmarłych z Rodziny.

         11.30 – w int. Krzysztofa, Filipa i Jana – o Boże błog., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej

         18.00  - za Parafian

 

Mierzęcin

V Niedziela Wielkanocna 10.05.2020 – (R) Straż Pożarna (Maćków)

Wtorek 12.05.2020 –

VI Niedziela Wielkanocna 17.05 – za śp. Zofię i Władysława Duczmańskich

 

Chomętowo

V Niedziela Wielkanocna 10.05.2020- za śp. Jadwigę i Antoniego Brygier

Środa-13.05.2020 – Dziękczynna za Dzieci i Wnuki – o zdrowie i błog. Boże, oraz opiekę Matki Bożej

VI Niedziela Wielkanocna 17.05 – za śp. Weronikę i Michała Pańczuk

 

Słonów

V Niedziela Wielkanocna 10.05.2020 – za śp. Stanisławę i Alfonsa Tkacz

Czwartek – 14.05.2020 – za śp. Zofię, Franciszka i Mariannę

VI Niedziela Wielkanocna 17.05 za śp. Stanisława Mrożek, śp. Marie Mrożek, śp. Jana Mrożek, śp. Andrzeja Krawczyk i śp. Feliksę oraz  śp. Feliksę Dziura

 

 

 INTENCJE MSZALNE
04.05 -10.05.2020 r.

Poniedziałek 04.05.2020
7.30 za śp. Rodziców, dzieci oraz śp.Zofia, Roman, Dagmara, Helena, Marian i Monika
18.00 za śp. Krzysztof Żytkowiak w 3 rocznicę śmierci i śp. Andrzej Żytkowiak i zmarli Rodzice z obojga stron

Wtorek 05.05..2020
7.30 – za wstawiennictwem św.Józefa
18.00 – za śp. Dariusza i Jacka Brenk w 8 rocznicę śmierci


Środa 06.05.2020 Św. Apostołów Filipa i Jakuba
7.30 – za śp. Macieja Tomalka
18.00 – za śp. Kazimierza Szczechowskiego w 3 rocznicę śmierci


Czwartek 06.05.2020 NMP Matki Łaski Bożej
7.30 – za śp. Władysław Fliszta – intencja od wnuków Ani i Krzysztofa z rodziną
18.00 – w intencji Kapłanów i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne – intencja od Przyjaciół Paradyża

Piątek 07.05.,2020 św. Stanisława Biskupa i męczennika, Patrona Polski
7.30 – za śp. Czesław Łoziński
18.00– za śp. Stanisław, Janina, Stanisław Świtońskich

Sobota 09.05.2020
7.30 – za śp. Szczepana Treler w 2 rocznicę śmierci
18.00 – za śp. Janusz, Aniela – intencja od synów z rodzinami

Niedziela 10.05.2020 V Niedziela Wielkanocna
8.30 – za śp. Genowefę, Teofila, Józefa Pawlak, śp. Justynę Muszyńską, Stanisławę, Pawła, Marię Kopala i zmarli
dziadkowie z obojga stron
10.00 – za śp. Melanię, Józefa i Andrzeja Kochel – intencja od syna
11.30- o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Tadeusza z okazji 70 urodzin
18.00 – za Parafian

Mierzęcin

IV Niedziela Wielkanocna 3.05za śp. Zenonę i Jana Marcisz – o dar życia wiecznego

Wtorek 05.05.2020 – za śp. Stanisława Gronowicz

V Niedziela Wielkanocna 10.05.2020 – (R) Straż Pożarna - Maćków

 

Chomętowo

IV Niedziela Wielkanocna 3.05 za śp. Piotra Brygier

Środa-

V Niedziela Wielkanocna 10.05.2020- za śp. Jadwigę i Antoniego Brygier

 

Słonów

IV Niedziela Wielkanocna 3.05za śp. Mariannę i Franciszka Kaczmarek i śp. Marcina Rolnego

Czwartek – 07.05.2020 – za śp. Stanisławę o łaskę życia wiecznego i za zmarłych z rodziny – intencja od syna Andrzeja z rodziną

V Niedziela Wielkanocna 10.05.2020 – za śp. Stanisławę i Alfonsa Tkacz

 

 

INTENCJE  MSZALNE

27.04. – 3.05. 2020 r.

 

Poniedziałek 27.IV.2020

7.30 – za Parafian

          18.00  - za śp. tatę Dominika w 1 rocz. śmierci od syna Norberta z Mamą

 

Wtorek - 28. IV  

         7.30 – o dar wiary dla Rodziny i o powrót do Kościoła

        18.00 – W int. Mateusza w 16 urodziny – o Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

 

Środa - 29. IV - św. Katarzyny Sieneńskiej – Patronki Europy

         7.30 – za śp. Irenę Kokornaczyk – od uczestników pogrzebu

        18.00 – za śp. Kazimierę i Romualda Brenk - od syna Leszka z Rodziną

 

Czwartek - 30.IV 

7.30 – za śp. Władysława Fliszta – int. od syna Wiesława z żoną Olą

18.00 -  za śp. Leona Bilskiego w 9 rocz. śmierci, za śp. Scholastykę Bilską w 8 rocz. śmierci

 i  zmarłych z rodziny Bilskich

 

Piątek - 1. V  św. Józefa Rzemieślnika – Pierwszy Piątek Miesiąca

         7.30 – za śp. Andrzeja Dąbrowskiego i zmarłych z rodziny Dąbrowskich

         18.00 – W obronie dzieci poczętych objętych modlitwą duchową i o potrzebne łaski dla ich        rodziców

Sobota - 2. V  Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski - Pierwsza Sobota Miesiąca

         7.30 – w int. Ewy, Grzegorza, Radosława, Aleksandry, Ani, Marysi i Joli

        11.00 – za Ojczyznę Polskę, o pokój i zgodę, o ustanie epidemii, o deszcz i urodzaje.

        18.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi - od Róży pw. Chrystusa Króla

 

Niedziela   3. V.2020 święto Konstytucji 3 Maja

8.30 – Intencja błagalna o deszcz

         10.00 – za śp. Mariana Jacenik w 20 rocz. śmierci.

         11.30 - za Ojczyznę Polskę, za naszą Parafię, o pokój i zgodę, o ustanie epidemii, o deszcz i urodzaje.

         18.00  - za śp. Stefana, Stefanię i Stanisława Golec

Mierzęcin

Niedziela 26.04.20 – O potrzebne łaski dla Marcjanny z okazji 90 urodzin

Wtorek  28.04   o deszcz i urodzaje – intencja od Parafianki

IV Niedziela Wielkanocna 3.05 za śp. Zenonę i Jana Marcisz – o dar życia wiecznego

 

Chomętowo

Niedziela 26.04.20 – za śp. Kazimierę i Józefa Gromada

Środa 29.04 –

IV Niedziela Wielkanocna 3.05 – za śp. Piotra Brygier

 

Słonów

Niedziela 26.04.20 - za śp. Anielę Tężycką w 7 rocz. śm. i za śp. Rodziców

Czwartek 30.04.– za śp. za śp. Marię Łukasiewicz

IV Niedziela Wielkanocna  3.05 za śp. Mariannę i Franciszka Kaczmarek i śp. Marcina Rolnego

 

 

INTENCJE  MSZALNE

20- 26 .04.2020 r.

 

 

Poniedziałek 20.IV.2020

7.30 – za śp. Adama Michalskiego

18.00  - za śp. Kazimierza Brulińskiego w 5 rocz. śm. intencja od Żony Dzieci i Wnuków

 

Wtorek - 21. IV  

         7.30 – za śp. Waldemara Ścibło – od uczestników pogrzebu

         18.00 - za śp. Mariana Kowalskiego w 2 rocz. śmierci

 

Środa - 22. IV

         7.30 – za śp. Władysława Fliszta – od uczestników pogrzebu

        18.00 – W intencji Alicji, Magdaleny, Mariusza o zdrowie i błog. Boże – intencja od Rodziców

 

Czwartek - 23.IV  św. Wojciecha Biskupa

7.30 – Wynagradzająca za grzechy w Rodzinie

          18.00 -  za śp. Walerię Kostka w rocznicę śmierci i za śp. Antoniego Kostka

 

Piątek - 24. IV  św. Jerzego Męczennika

         7.30 – za śp. Siostrę Krystynę Hajri w 3 miesiąc po smierci

         18.00 – za śp. Henryka Grzybek – od uczestników pogrzebu

 

Sobota - 25. IV – św. Marka Ewangelisty

         7.30 – o Boże błog. dla Sylwii z racji urodzin

        18.00 – za Bożenę i Henryka w 40 rocz. ślubu – int. od Dzieci i Wnuków

 

Niedziela   26. IV.2020

8.30 – o opiekę Matki Bożej i Boże błog. dla Wiktora i Michała – int. od Rodziców i Dziadka

         10.00 – za śp. Marię, Hilarego i Mariana Dubet

         11.30 -  za śp. Danutę Michalczyk w rocznicę śmierci i za zmarłych z Rodziny

         18.00  - W intencji Bernarda Budy z okazji 50 rocz. urodzin – o zdrowie, Boże błogosławieństwo i  opiekę Matki Bożej

Mierzęcin

II Niedziela Wielkanocna  19.04 za śp. Rodziców: Anielę i Władysława oraz śp. Dziadków

Wtorek  21.04  

Niedziela 26.04.20 – O potrzebne łaski dla Marcjanny z okazji 90 urodzin

Chomętowo

II Niedziela Wielkanocna  19.04 – za śp Józefa i Czesławę

Środa 22.04 –

Niedziela 26.04.20 – za śp. Kazimierę i Józefa Gromada

Słonów

II Niedziela Wielkanocna  19.04 za śp. Józefa Bakowicz w 10 rocz. oraz za śp. Leokadię i Elżbietę oraz za zmarłych Rodziców z obojga stron

Czwartek 23.04.– za śp. Bronisławę Łozińską – int. od wnuczki Katarzyny z mężem

Niedziela 26.04.20 - za śp. Anielę Tężycką w 7 rocz. śm. i za śp. Rodziców

 

 

INTENCJE MSZALNE

13- 19 KWIETNIA 2020 R.

 

 

Poniedziałek Wielkanocny 13.IV.2020

8.30 – za śp. zmarłych rodziców: Danutę i Mariana Marczak oraz zmarłych dziadków    Walerię, Franciszka, Stanisławę i Jana

           10.00 – za Klarę i Mateusza

           11.30 -  za śp. Stanisława Kasak w 5 rocz. śmierci.

18.00  - za śp. Małgorzatę Ignasiak w 25 rocz. śmierci o Boże Miłosierdzie i łaskę Nieba

 

Wtorek - 14. IV  

         7.30 – za śp. Jana Straszewskiego – int. od Żony

         18.00 - za śp. Piotra Witkowskiego w rocznicę śmierci i śp. Joannę Witkowską

 

Środa - 15. IV

         7.30 – za śp. Janinę i Karola Sosokal i za śp. Marka Sosokal – od Dzieci, Rodzeństwa, Wnuków i Prawnuków

         18.00 – za śp. Leona, Kamila w 4 rocz. śm. oraz śp. Henryka

 

Czwartek - 16.IV 

7.30 – za śp. Jana Rogaczewskiego w 5 rocz. śm.- int. od Żony i Dzieci

          18.00 -  za Rodzinę – o piekę Matki Bożej

 

Piątek - 17. IV

         7.30 – za śp. Helenę w 1 rocz. sm.

         18.00 – za śp. Teresę Mierzwińską w 9 rocz. śm.- int. od Męża i Córek z rodzinami

 

Sobota - 18. IV 

         7.30 – za śp. Magdalenę, Emilię, Pawła Szudra

        18.00 – o błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla Piotra i Szymona z racji urodzin

 

Niedziela Bożego Miłosierdzia 19. IV.2020

8.30 – w int. córki Edyty z okazji 40 rocz. urodzin- o zdrowie, Boże błog., dary Ducha Św. i   opiekę Matki Bożej

         10.00 – za śp. Weronikę Burkowską - int. od córki Alfredy z mężem

         11.30 -  Błagalna o Boże Miłosierdzie i uwolnienie świata od pandemii coronawirusa

         18.00  - za śp. Krystynę Hajri – int. od Sąsiadów

 

 

I

Mierzęcin

Niedziela Zmartwychwstania 12.04.20 – o potrzebne łaski dla ks. Proboszcza z okazji urodzin – od parafian z Mierzęcina, Podleśćca i Sarbinowa

Poniedziałek Wielkanocny 13.04   za śp. Irenę, Józefa Wujtowicz i za śp. dziadków

II Niedziela Wielkanocna  19.04 za śp. Rodziców: Anielę i Władysława oraz śp. Dziadków

 

Chomętowo

Niedziela Zmartwychwstania 12.04.20 – za śp. Jerzego Stasiak w 12 rocz. śmierci

Poniedziałek Wielkanocny 13.04 – za śp. Jadwigę, Antoniego, Karola, Edmunda, Irenę i Piotra z rodz. Brygier

II Niedziela Wielkanocna  19.04 – za śp Józefa i Czesławę

 

Słonów

Niedziela Zmartwychwstania 12.04.20 - za śp. Józefę Bakowicz w 9 rocz. śm.

Poniedziałek Wielkanocny 13.04. – z racji urodzin dla Dzieci i Wnuków o opiekę Matki Bożej i zdrowie

Czwartek 16.04.– za śp. Roberta Chlebickiego w 1 rocz. śmierci

II Niedziela Wielkanocna  19.04 za śp. Józefa Bakowicz w 10 rocz. oraz za śp. Leokadię i Elżbietę oraz za zmarłych Rodziców z obojga stron

 

INTENCJE MSZALNE

6- 13 KWIECIEŃ 2020 R.

 

 

Wielki Poniedziałek - 6. IV

         7.30 – za śp. Siostrę Krystynę Hajri w 2 miesiąc po śmierci

         18.00 – za śp. Marię i Stanisława Serafin – int. od dzieci z rodzinami

 

Wielki Wtorek - 7. IV  

         7.30 – za śp. Mieczysława, Reginę i Krystynę Barszczewskich

         18.00 - za śp. Annę Lipiec w 17 rocz. śm. oraz za śp.Stefana i Jacka oraz zm. z rodziny

 

Wielka Środa - 8. IV

         7.30 – za śp. Józefa Chorzępa – int. od wnuka Mateusza z Rodziną

         18.00 – W int. Anny, Rozalii, Agnieszki, Sylwii, Piotra i Szymona o Boże błog. opiekę Matki Bożej   i potrzebne łaski

 

Czwartek - 9.IV - Wielki Czwartek

18.00 - W int. Kapłanów z naszej parafii – ks. Proboszcza, ks. Arkadiusza i ks. Gerarda - int. od Przyjaciół Paradyża

          18.00 - W int. Kapłanów z naszej parafii - od Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Piątek - 10. VI - Wielki Piątek

         15.00 - Droga Krzyżowa i Koronka do Bożego Miłosierdzia (bez udziału wiernych)

         18.00 - Liturgia Męki Pańskiej

 

Sobota - 11. IV - Wielka Sobota

         20.00 – za śp. Janinę, Tadeusza Michalskich

 

Niedziela - 12. IV - Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

          8.30 - (zmiana godziny!) za Parafian

         10.00 - o łaskę zdrowia dla Heleny i Piotra w  90 rocz. urodzin

         11.30 -  za śp. Stanisława (on) Kosak           (chrzest)

         18.00  - za śp. Zofię Ścibisz int od sąsiadów

 

Poniedziałek Wielkanocny 13.IV

8.30 – za śp. zmarłych rodziców: Danutę i Mariana Marczak oraz zmarłych dziadków    Walerię, Franciszka, Stanisławę i Jana

           10.00 – za Klarę i Mateusza

           11.30 -  za śp. Stanisława Kosak w 5 rocz. śmierci.

18.00  - za śp. Małgorzatę Ignasiak w 25 rocz. śmierci o Boże Miłosierdzie i łaskę Nieba.

 

Mierzęcin

Niedziela Palmowa 5.04.2020 – za śp. Irenę, Stanisława, Zenonę i Jana Marcisz

Wielki Wtorek 7.04.2020 – za śp. Rodziców – Helenę i Teodora oraz śp. brata Bernarda

Niedziela 12.04.2020 – o potrzebne łaski dla ks. Proboszcza z okazji urodzin – od parafian z Mierzęcina, Podleśćca i Sarbinowa

Poniedziałek Wielkanocny 13.04   Za śp. Irenę, Józefa Wujtowicz i za śp. dziadków

Chomętowo

Niedziela Palmowa  5.04.2020 – za śp. Karola Brygier

Niedziela 12.04.2020 – za śp. Jerzego Stasiak w 12 rocz. śmierci

Poniedziałek Wielkanocny 13.04 – za śp. Jadwigę, Antoniego, Karola, Edmunda, Irenę i Piotra z rodz. Brygier

Słonów

Niedziela Palmowa  5.04.2020 – za śp. męża Franciszka w 3 rocz. śmierci.

Niedziela 12.04.2020 - za śp. Józefę Bakowicz w 9 rocz. śm.

Poniedziałek Wielkanocny 13.04. -

 

INTENCJE  MSZALNE 

30.03 -5.04.2020 r.

Poniedziałek      30.03.2020

7.30         W intencji ks. Piotra z okazji urodzin

18.00  za śp. Mariannę Mendak (gregoriańska 30)

 

Wtorek       31.03.2020 

    7.30 – W intencji córki Anny z okazji 35 rocz. urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski.

    18.00 – O zdrowie, błog. Boże, opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy na każdy dzień dla Sebastiana, Agaty, Bartosza i Szymona

 

Środa      1..04.2020

       8.30 – za śp. Macieja Tomalka

      18.00 – za śp. Krystynę Kuzioła w 2 rocz. śmierci.

 

Czwartek       2..04.2020  Pierwszy Czwartek    

       8.30 – za śp. Brata i Dzieci oraz za śp. Barbarę, Ludwikę, Lucynę i Kazimierza

18.00 – W intencji naszych kapłanów i o nowe powołania, także z naszej parafii: kapłańskie, zakonne i misyjne. Intencja od Przyjaciół Paradyża.

 

Piątek     3.04,2020  Pierwszy Piątek 

7.30 –  za wstawiennictwem św. Józefa

18.00– W int. Ryszarda z okazji imienin – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej i św. Józefa

 
Sobota     4.04  Pierwsza Sobota  
      7.30 – w int. Ewy, Grzegorza, Radosława, Aleksandry, Ani, Marysi i Joli

18.00 – za śp. Marka i Bogdana Jadwiżyc

 

Niedziela    5.04.   Niedziela Palmowa  

 8.30 – za śp. Norberta Bartkowiak w 1 rocz. śmierci – od Sióstr z Rodzinami

      10.00za śp. Bernardę (ona) Chilczuk w 5 rocz. śmierci.

 11.30- za śp. Marię Dubec w rocz. śmierci i za śp. Hilarego w 40 rocz. śmierci         

18.00 – za Parafian

Mierzęcin

Niedziela 29.03.2020 - za śp. Mariannę Mendak (gregoriańska 29)

Wtorek 31.03.2020 – za śp. Jadwigę Polak – od uczestników pogrzebu

Niedziela 5.04.2020 – za śp. Irenę, Stanisława, Zenonę i Jana Marcisz

Chomętowo

Niedziela 29.03.2020 – za śp. Piotra Brygier – od brata Pawła z Rodziną

Środa  1.04.2020 –  O pocieszenie w żałobie i dar macierzyństwa dla Marty i Jej męża

Niedziela  5.04.2020 – za śp. Karola Brygier

Słonów

Niedziela  29.03.2020 – za śp. Franciszka i Anny i za zmarłych ich dzieci

Czwartek 2.04.2020 – Za śp. Pawła Zblewskiego

Niedziela   5.04.2020 – za śp. męża Franciszka w 3 rocz. śmierci.

INTENCJE  MSZALNE 

23 -29.03.2020 r.

Poniedziałek      23.03.2020

7.30         za śp. Marka Jadwiżyc

18.00  za śp. Mariannę Mendak (gregoriańska 23)

 

Wtorek       24.03.2020 

    7.30 – za śp. Grażynę Kazimierę Kazimierczak

    18.00 – za śp. Helmuta Szymkowiak w 26 rocz. śmierci i zmarłych Rodziców z obojga stron

 

Środa      25..03.2020 Zwiastowanie Pańskie  

       8.30 – za śp. Teresę Kudła – od Siostrzeńca Mirka z Rodziną

      18.00 – za śp. Mariannę Mendak (gregoriańska 25)

 

Czwartek       26..03.2020  

       8.30 – za śp. Grażynę Kazimierę Kazimierczak – od uczestników pogrzebu

18.00 – za śp. Mariannę Mendak (gregoriańska 26)

 

Piątek     27.03,2020 

7.30 –  za śp. Emila Chrebor w 1 rocznicę śmierci oraz zmarłych z Rodziny

18.00– za śp. Mariannę Mendak (gregoriańska 27)

 
Sobota     28.03  
      7.30 – o błog. Boże dla Marty i Małgorzaty oraz opiekę Matki Bożej z okazji urodzin

18.00 – za śp. Mariannę Mendak (gregoriańska 28)  (Chrzest w czasie Mszy Św.)

 

Niedziela    29.03.   V Niedziela Wielkiego Postu

 8.30 – za śp. Annę Wichtowską w 1 rocz. śm. oraz za śp. Sylwestra i Józefa Michalskich

      10.00 za śp. Annę Lapczyk w 7 rocz. i za zmarłych z Rodziny

 11.30- za śp. Jarosława Szymko                                                   

18.00 – za śp. Leona Wróblewskiego w 4 rocz. śm. i za śp. Kamila Wróblewskiego

Mierzęcin

Niedziela 22.03.2020 – za śp. Mariannę Mendak (gregoriańska 22)

Wtorek 24.03.2020 – za śp. Mariannę Mendak (gregoriańska 24)

Niedziela 29.03.2020 - za śp. Mariannę Mendak (gregoriańska 29)

Chomętowo

Niedziela  22.03.2020 – za śp. Ryszarda Janickiego i śp. Alicję

Środa  25.03.2020 –  za Parafian

Niedziela 29.03.2020 – za śp. Piotra Brygier – od brata Pawła z Rodziną

Słonów

Niedziela   22.03.2020 – za śp. Zofię, Józefa i Tadeusza

Czwartek 26.03.2020 – Dziękczynna za wrócone zdrowie z prośbą o dalsze oraz o błog. Boże

Niedziela  29.03.2020 – za śp. Franciszka i Anny i za zmarłych ich dzieci

 

INTENCJE  MSZALNE 

16.03.2020 – 22.03.2020 r.

Poniedziałek      16.03.2020

7.30         za śp. Józefa Raźniewskiego od uczestników pogrzebu

18.00  za śp. Mariannę Mendak (gregoriańska 16)

 

Wtorek       17.03.2020  św. Patryka 

    7.30 – za śp. Macieja Tomalka

    18.00 – W int. Krystyny z okazji imienin i w intencji Czesława z okazji urodzin – o Boże błog. potrzebne łaski i     opiekę Matki Bożej

Środa      18.03.2020 św. Cyryla Jerozolimskiego 

       8.30 – za śp. Teresę Kudła – od uczestników pogrzebu

      18.00 – za śp. Mariannę Mendak (gregoriańska 18)

 

Czwartek       19.03   św. Józefa Oblubieńca NMP 

       8.30 – za śp. Damiana Małoszczyk w 9 rocz. śm.

11.00 – Kościół pw. św. Józefa– Dziękczynno-błagalna za wstawiennictwem św. Józefa z okazji imienin Klaudii

18.00 – za śp. Mariannę Mendak (gregoriańska 19)

 

Piątek     20.03,2020 

7.30 –  za śp. Małgorzatę Pierzak  w 2 rocznicę śmierci

18.00– za śp. Mariannę Mendak (gregoriańska 20)

 
Sobota     21.03  
      7.30 – za śp. Marię, Edwarda i Zofię Idziak

18.00 – za śp. Mariannę Mendak (gregoriańska 21)

Mierzęcin

Niedziela 15.03.2020 - za śp. Mariannę Mendak (gregoriańska 15)

Wtorek 17.03.2020 –za śp. Mariannę Mendak (gregoriańska 17)

Niedziela 22.03.2020 – za śp. Mariannę Mendak (gregoriańska 22)

Chomętowo

Niedziela 15.03.2020 – za śp. Józefa Woźniak, Mariannę i Stefana Woźniak

Środa  18.03.2020 –  za śp. Mariolę Jurewicz

Niedziela  22.03.2020 – za śp. Ryszarda Janickiego i śp. Alicję

Słonów

Niedziela  15.03.2020 – za śp. Franciszka, Zofię, Mariannę i Józefę

Czwartek Uroczystość św. Józefa  - 19.03.2020- za śp. Genowefę Brot

Niedziela   22.03.2020 – za śp. Zofię, Józefa i Tadeusza

 

 

Niedziela    22.03.   IV Niedziela Wielkiego Postu

 8.30 – za śp. Tadeusza Kwapis w 13 rocznicę śmierci i za śp. Irenę Kwapis

      10.00 w intencji Adriana, Wiktora, Kacpra, Andrzeja, Małgorzaty, Marty, Moniki i Leona o Boże  błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej

 11.30- za śp. Antoninę, Wacława i Tadeusza Mikłasewicz            

           Chrzest 

18.00 – za śp. Wincentego Kubilus i śp. Józefa Powalski

INTENCJE  MSZALNE 

9.03.2020 – 15.03.2020 r.

Poniedziałek      9.03.2020

7.30           za śp. Macieja Tomalka od uczestników pogrzebu

18.00  za śp. Mariannę Mendak (gregoriańska 9)

 

Wtorek       10.03.2020 

    7.30 – za śp.Jadwigę Grzywacz w 1 miesiąc po śmierci – intencja od córki z wnukami

    18.00 – za śp. Ryszarda w 20 rocznicę śmierci i za zmarłych Rodziców z obojga stron

Środa       11.03.2020 

       8.30 – za śp. Macieja Tomalka od sąsiadów wspólnoty nr 13

      18.00 – za śp. Mariannę Mendak (gregoriańska 11)

 

Czwartek       12.03 

       8.30 – za śp. Michała Bartosik w 18 rocznicę śmierci oraz śp. Marię i Wiesławę

18.00 – za śp. Mariannę Mendak (gregoriańska 12)

 

Piątek     13.03,2020 

7.30 –  za śp. Magdalenę Rutkowską w 1 rocznicę śmierci i za śp. Jarosława Szczyglewskiego

18.00– za śp. Mariannę Mendak (gregoriańska 13)

 
Sobota       14.03  
      7.30 – za śp. Gereonę, Edwarda i Ireneusza Kubickich

18.00 – za śp. Mariannę Mendak (gregoriańska 14)

 

Niedziela    15.03.   III Niedziela Wielkiego Postu

 8.30 – za śp. Pawła Kokocińskiego w 6 rocznicę

      10.00w intencji wszystkich urodzonych w miesiącu Marcu o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej – intencja od Wandy Kotlarewskiej

 11.30- za Parafian

18.00 – za śp. Bolesława w 34 rocznicę śmierci

Mierzęcin

Niedziela 8.03.2020 – za śp. Mariannę Mendak (gregoriańska 8)

Wtorek 10.03.2020 –za śp. Mariannę Mendak (gregoriańska 10)

Niedziela 15.03.2020 - za śp. Mariannę Mendak (gregoriańska 15)

Chomętowo

Niedziela  8.03.2020 – za śp. Rodziców – Czesławę i Józefa Berlińskich i za śp. brata Jana

Środa  11.03.2020 –  za śp. Henryka Wardęga w 3 rocznicę śmierci

Niedziela 15.03.2020 – za śp. Józefa Woźniak, Mariannę i Stefana Woźniak

Słonów

Niedziela   8.03.2020 – o Boże błog., opiekę Matki Bożej i św. Józefa dla Kazimiery i jej Męża

Czwartek  12.03.2020- za śp. Bronisławę Łozińską od wnuczki Agnieszki z mężem i synem

Niedziela  15.03.2020 – za śp. Franciszka, Zofię, Mariannę i Józefę

INTENCJE  MSZALNE

2 – 8..03. 2020 r.

 

Poniedziałek    2.03.2020 

7.30        -  za śp. Helenę i Józefa, Marię, Stanisława (on)  i zmarłych ich Rodziców

18.00 – za śp. Mariannę Mendak (gregoriańska 2)

 

 

Wtorek   3.03.2020 

      7.30 – za śp. Stanisława Ciołek – od uczestników pogrzebu

      18.00 – Dziękczynno – błagalna w rocznicę ślubu Anny i Stanisława

 

Środa    4.03.2020 św. Kazimierza Królewicza     

     7.30 – za śp. Józefa Chorzępa – od uczestników pogrzebu

    18.00 – za śp. Mariannę Mendak (gregoriańska 4)

 

Czwartek   5.03.2020 

7.30 –  za śp. Julię w 6 rocz. śmierci

18.00 –  za śp. Mariannę Mendak (gregoriańska 5)

 

Piątek   6.03.2020  Pierwszy Piątek Miesiąca

7.30        – za wstawiennictwem św. Józefa

18.00 - za śp. Mariannę Mendak (gregoriańska 6)

 

Sobota    7.02.2020  Pierwsza Sobota Miesiąca  

      7.30 –  W int. Ewy, Grzegorza, Radosława, Aleksandry, Ani, Marysi i Joli

18.00 – za śp. Mariannę Mendak (gregoriańska 7)

 

Niedziela  8.02.2020   II Niedziela Wielkiego Postu

8.30 –  za śp. Janinę, Hilarego Horodyskich i zmarłych rodziców z obojga stron

      10.00  – za śp. Józefa, Józefę Kopala z racji imienin

11.30   za śp. Anielę Finkowiak w 2 rocz. śm. i za śp. Ignacego Finkowiak

18.00 –  za parafian

Mierzęcin

Niedziela 1.03.2020 – za śp. Mariannę Mendak (Msza gregoriańska)

Wtorek 3.03.2020 – za śp. Mariannę Mendak (gregoriańska 3)

Niedziela 8.03.2020 – za śp. Mariannę Mendak (gregoriańska 8)

Chomętowo

Niedziela  1.03.2020 – za śp. Józefa Woźniak (on)

Środa  4.03.2020 – 

Niedziela 8.03.2020 – za śp. Rodziców – Czesławę i Józefa Berlińskich i za śp. brata Jana

Słonów

Niedziela  1.03.2020  O Miłosierdzie Boże i radość wieczną dla Marianny i o miłosierdzie Boże dla Anny i Stanisława

Czwartek  5.03.2020- za śp. Rodziców i Rodzeństwo

Niedziela  8.03.2020 – o Boże błog., opiekę Matki Bożej i św. Józefa dla Kazimiery i jej Męża

 

INTENCJE  MSZALNE

24.02.- 1.03. 2020 r.

 

Poniedziałek    24.02.2020

7.30        - za śp. Krystynę Hajri – od uczestników pogrzebu

18.00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Cioci Janiny

 

Wtorek    25.02.2020 

      7.30 – za śp. Genowefę Brot – od uczestników pogrzebu

      18.00 – za zmarłych Rodziców: Janinę i Lucjana oraz za śp. brata Marka z rodziny Rosińskich

 

Środa    26.02.2020   Popielec  

     7.30 – za śp. Krystynę Hajri od Przyjacół  Zahry – Anny i Michała Nalepka

    11.00 -

    18.00 – za śp. Jerzy Fliszta – int. od brata Wiesława z Rodziną

 

Czwartek   27.02.2020 

7.30 –  za śp. Macieja Tomalka

18.00 –  za śp. Teresę Żendełek w 18 rocz. śmierci.

 

Piątek   28.02.2020 

7.30        – z racji urodzin dla ks. Roberta

18.00 – za śp. Stanisława w rocznicę śmierci

 

Sobota    29.02.2020 

      7.30 –  za wstawiennictwem św. Józefa.

18.00 – za śp. Ewę Grzesznik w 3 rocz. oraz śp. Rodziców z obojga stron

 

Niedziela  1.03.2020    I Niedziela Wielkiego Postu  

8.30 –  za śp. Helenę Kulawiak i za śp. Helenę i Jana Getka

      10.00  – za śp. Józefa, Helenę Bakowicz z racji imienin

11.30   - za Parafian

12.45 – Msza Św. w Osieku

18.00 –  za śp. Władysława Tarnowskiego i sp. Kazimierza Tarnowskiego w 13 rocz. śmierci.

Mierzęcin

Niedziela - 23.02.2020 -  za śp. Rodziców  - Helenę i Romana z racji imienin.

Wtorek 25.02.2020 – 

Niedziela 1.03.2020 – za śp. Mariannę Mendak (Msza gregoriańska)

Chomętowo

Niedziela - 23.02.2020 – za śp. Rodziców – Zofię i Jana Kiełbik -  w rocz. śmierci

Środa  26.02.2020 –  

Niedziela 1.03.2020 – za śp. Józefa Woźniak (on)

Słonów

Niedziela 23.02.2020 za śp. Janinę Krawczyk, Stefanię i Tomasza Górniackich

Czwartek – 27.02.2020 – za śp. Bronisławę Łozińską – int. od Rodziny  Świeców

Niedziela – 1.03.2020 O Miłosierdzie Boże i radość wieczną dla Marianny i o miłosierdzie Boże dla Anny i Stanisława

INTENCJE  MSZALNE

17 - 23.02. 2020 r.

 

Poniedziałek    17.02.2020

7.30        - za śp. Bolesława Dymek, zm. z rodz. Wicińskich oraz za śp. Jerzego Pawlickiego i Jego Rodziców

18.00 – w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze - dla Teresy i Juliana z Rodziną.

 

Wtorek    18.02.2020 

      7.30 – za śp. Kuzynkę Halinę – intencja od kuzyna Józefa z rodziną

      18.00 – za śp. Bolesława Fliszkiewicz – int. od Żony i dzieci

 

Środa    19.02.2020     

     7.30 – za zmarłych Rodziców, Dzieci, Brata, Dziadków oraz za śp. Janinę, Wandę, Basię i Antoniego

    18.00 – za śp. Stefanię i Jana Zasik oraz za śp. dziadków - Elżbietę i Jana oraz za śp.Teofilę i Franciszka

 

Czwartek   20.02.2020 

7.30 –  za śp. Józefę Chorzępa – od bratowej Heleny

18.00 –  za śp. Cezarego Kuzioła w 9 rocz. śmierci.

 

Piątek   21.02.2020  św. Piotra Damiana 

7.30        – za śp. Józefę Chorzępa – od  Elżbiety, Anny i Marty

18.00 -

 

Sobota    22.02.2020  Katedry św. Piotra Aposłoła    

      7.30 –  za śp. Eugenię Klukowską  - 7 miesiąc po śmierci – o dar nieba.

18.00 – za śp. Andrzeja Żytkowiak 6 rocz. śmierci i za śp. Krzysztofa i zmarłych Rodziców z obojga stron

Niedziela  23.02.2020   VII Niedziela Zwykła

8.30 –  za śp Józefa Mosiewicz, śp. Wandę i Józefa Ścibło  - z okazji urodzin i imienin

      10.00  – za śp. Krystynę, Jerzego, Andrzeja i zmarłych z rodz. Brulińskich i Zaskórskich

11.30   za Parafian -  Chrzest

18.00 –  za śp. Mirosławę i Walentego Florczak oraz za zmarłych z rodziny Muszalskich i Florczak

Mierzęcin

Niedziela 16.02.2020 – za śp. Julię Kropińską – o łaskę nieba

Wtorek 18.02.2020 – za śp. Ewę i Jana – int. od Roberta

 Niedziela - 23.02.2020 -  za śp. Rodziców  - Helenę i Romana z racji imienin.

Chomętowo

Niedziela - 16.02.2020  - za śp. Reginę i Józefa Janowskich

Środa  19.02.2020 –  rez.?

Niedziela 23.02.2020 – za śp. Rodziców – Zofię i Jana Kiełbik -  w rocznicę śmierci

Słonów

Niedziela 16.02.2020 –  za wstawiennictwem św. Józefa o rozwiązanie trudnej sprawy i o szczęśliwą śmierć

Czwartek – 20.02.2020 – rez.?

Niedziela – 23.02.2020 – za śp. Janinę Krawczyk, Stefanię i Tomasza Górniackich

INTENCJE  MSZALNE

10 - 16.02. 2020 r.

 

Poniedziałek    10.02.2020  św. Scholastyki 

7.30        -  za śp. Edwarda Pigla – Msza Św. gregoriańska

18.00 – w int. ks. Henryka z okazji imienin – o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski, zdrowie i dary Ducha Świętego.

 

Wtorek    11.02.2020  NMP z Lourdes – Dzień Chorego

      7.30 – za śp. Edwarda Pigla – (ostatnia 30 Msza gregoriańska)

      18.00 – za śp. Franciszka Gumny –

                   int. od żony Stanisławy i córek : Ireny, Ewy, Bożeny i Anny z rodzinami.

 

Środa    12.02.2020     

     7.30 – za śp. Michała i Kaspra Karaźniewicz, za śp. Eleonorę, Michała, Jerzego i Tomasza z rodziny Ingielewicz

    18.00 – W intencji Córki z okazji urodzin, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

               oraz opiekę Matki  Bożej

 

Czwartek   13.02.2020  

7.30 –  za śp. Bronisławę Łozińską – od uczestników pogrzebu

18.00 –  za śp. Teresę Zapiór w 3 rocz. śmierci – intencja od Syna z rodziną

 

Piątek   14.02.2020  św. Cyryla i Metodego

7.30        – za śp. Henryka Szeremet – od uczestników pogrzebu

18.00 - za śp. Jarosława Powalskiego

 

Sobota    15.02.2020  

      7.30 –  za śp. Piotra Brygier – od uczestników pogrzebu.

18.00 – za śp. Zofię Ścibisz – od uczestników pogrzebu

Chrzest po Mszy Św.

Niedziela  16.02.2020   VI Niedziela Zwykła

8.30 –&n